KOMUNIKAT - zmiany w terminarzu zawodów

/ 7 komentarzy

UWAGA - WAŻNE
26. 02. 2016 roku w czasie  comiesięcznego posiedzenia Zarządu Koła, Prezes Koła przedstawił propozycję zorganizowania zawodów towarzyskich na kanale Wojnowickim. Zarząd propozycję przyjął, i tak w terminarzu zawodów naszego koła na 2016 rok dopisano zawody spławikowe - na jedną wędkę - kan. Wojnowicki - termin 4.06.2016 r. - dojazd zapewnia organizator zawodów.
Poprawka naniesiona jest również  w zakładce  terminarz zawodów na stronie głównej koła.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

KOMUNIKAT - zmiany w terminarzu zawodów - opinie i komentarze

piotr 0206piotr 0206
+1
Poprawka oczywiście naniesiona nie zgodnie ze Statutem PZW. Harmonogram imprez i plan działania na bieżący rok zatwierdza Walne Zgromadzenie Członków Koła. Zarząd koła tylko realizuje. Wielu członków koła już nie dziwi takie działanie. Tym sposobem wprowadza się tylko zamieszanie. Ok 50czł.zostało wprowadzonych w błąd otrzymując wydruk w innej wersji. Na stronę internetową koła wielu nie zajrzy. Przypuszczam że zawody na kan.Wojnowice są rekompensatą za nie odbyte podlodowe. Ale w programie podlodowe planowane były dwukrotnie. A więc zrekompensowano tylko jedne. Miejsca rozgrywania zawodów są już mało atrakcyjne/opinia czł.koła/. Zarząd Okręgu PZW podpisał porozumienie z ZO PZW w Z.Górzę a więc otwierają się nowe możliwości na organizację atrakcyjnych zawodów. Atrakcją mogły by być zawody na rz.Odrze, kan.Obry itp. Dostępny jest piękny odcinek rz.Noteć w ok. Czarnkowa. Tylko urozmaicenie wędkarskich imprez może zahamować odpływ członków do innych kół. Ponad 80 czł. odeszło w krótkim czasie. Trzeba rozważyć możliwość przywrócenia większej ilości zawodów wyjazdowych. Tylko wspólne wyjazdy integrują społeczność. Zmiany w działaniu są niezbędne aby zapobiec dalszemu odpływowi członów. Ten temat polecam pod rozwagę Zarządowi Koła. Szkoda zaprzepaścić kilkunastoletni dorobek i pracę wielu społeczników którym leży na sercu dobro koła. Z wędkarskim pozdrowieniem piotr piotr 0206 (2016-03-05 12:10)
ZakreconyandrzejZakreconyandrzej
0
Kolego piotr 0206 jaki sens jest wyjazdów na odre ? Zapewnisz zainteresowanym wyjazdem transport ? Zawody są dość dobrze dostosowane do okolic . A opinia członka (bądź autora) nie interesuje innych , dane o tym według mnie są sfałszowane . Członkowie odchodzą, bo ktoś "opowiada bajki " (2016-03-09 11:54)
zbych51zbych51
+1
Kolego Piotrze 0206 szkoda, że kolegi nie było na zebraniu, można by było wtedy zgłosić swoje propozycje co do nowych miejsc zawodów wyjazdowych (podobno bardzo zasobny w ryby jest Kanał Piastowski w Świnoujściu), wskazać sponsorów, a może i samemu coś zasponsorować np. koszty autokaru, gdyż cyt. " tylko wspólne wyjazdy integrują społeczność". Nawiasem mówiąc z tą integracją to u kolegi jest coś nie tak , gdyż przeglądając tabele współzawodnictwa w kole za 2015 i 2014 rok nie widać tam nazwiska kolegi , znaczy na zawody towarzyskie się nie jeździ i się nie integruje ze społecznością koła, a może warto by było się pokazać, bo tak to ten kolegi wpis wygląda mi jak zwykłe bicie piany. Ten temat polecam koledze pod rozwagę . A tak z innej beczki, gdzie w statucie jest napisane, że nieodbyte zawody ( z przyczyn obiektywnych - np. brak lodu) mają być zrekompensowane? Nie mniej jednak pozdrawiam i życzę owocnych przemyśleń. (2016-03-09 18:14)
eugeniusz-szajeugeniusz-szaj
0
Słyszałem od kolegów z koła,tych 80 czł.że łowne tereny są w Norwegii może tam po jedziemy na zawody kół.Piotr sponsoruje (2016-03-13 19:55)
pawbetapawbeta
0
Zgadzam sie z przedmówcami i przypominam tylko ze " III. 4. REGULAMIN ZAWODÓW W WĘDKARSTWIE PODLODOWYM" mówi " Zawody mogą odbywać się na akwenach, których warstwa lodu wynosi minimum 15 cm grubości.A z tego co wiem koledzy sprawdzali grubosc i bylo troche mniej niz przewiduje rególamin ,a odbiegajac od tematu skoro koledze tak zle w tym kole to w poznaniu jest wiele innych kół ktore byc moze dopasują się do wymagań kolegi .Połamania kija kolego. (2016-03-13 21:13)
pawbetapawbeta
0
I jeszcze jedno z tego co wiem, a wiem z dobrego zródła że wiecej osób doszło do koła niz ubyło.Pozdrawiam (2016-03-13 21:16)
piotr 0206piotr 0206
0
Kol. pawbeta - źródło z którego wiedzy kol.korzystał wyschło. W 2012 r - stan koła wynosił 191 czł. w 2015r - stan koła wynosił 145 czł. To są aktualne dane ZO PZW. B/k Pozdrawiam. (2016-03-15 13:56)

skomentuj ten artykuł