Konferecja Klimatyczna w Poznaniu


Wydaje mi się, że jest to dobra okazja do chwili zastanowienia się nad tym co dzieje się przy akwenach PZW. Sezonowe sprzątanie terenów przyległych do zbiorników wodnych, prowadzone przez poszczególne Koła PZW niejednokrotnie pokazały, że w większości to nie wędkarze pozostawiają całe sterty śmieci nad wodą, a raczej amatorzy taniego pozbywania się odpadów. Trudno sobie wyobrazić sytuację kiedy to wędkarz jadąc na ryby zabierał ze sobą starą lodówkę czy telewizor, żeby umilić sobie czas moczenia kija. Trzeba też powiedzieć szczerze, że nie wszyscy wędkujący zabierają po sobie opakowania po zanęcie czy pojemniki po napojach.

Uważam, że aby cokolwiek uzdrawiać należy zacząć od siebie, a dopiero później zabrać się za resztę. KOLEDZY!!! Zabierajcie z łowiska wszystko co przywieźliście ze sobą, jak widzicie koło siebie pojemniczki po robakach, folie po karmie, butelki po napojach też to zabierzcie. Jeśli zauważycie większą ilość śmieci wystarczy powiadomić najbliższe Koło PZW, jeśli nie macie numeru telefonu zawiadomcie Zarząd swojego Koła, zapewniam Was, że takie znalezisko zostanie szybko usunięte.

MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSCY WIEDZĄ CO ROBIĆ JAK ZAUWAŻY KOGOŚ W CZASIE POZBYWANIA SIĘ TAKIEGO ŁADUNKU. WYSTARCZY NUMER REJESTRACYJNY POJAZDU.
DBAJMY OTO CO JEST NASZE


 


4.3
Oceń
(17 głosów)

 

Konferecja Klimatyczna w Poznaniu - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł