Koniec sezonu dla młodzieży

/ 8 zdjęć

W sobotę 10 września na zalewie Koszyce II rozegrane zostały zawody dla młodzieży kończące tegoroczny cykl Grand Prix ON PZW w Pile. W zawodach o puchar Koszyc startowało dwóch naszych juniorów. Wśród 20 uczestników obydwaj wywalczyli najwyższe miejsca. Zawody wygrał Dawid Hebel 1710 g, drugie miejsce zajął Konrad Mohr 1670 g. Rybki tego dnia wyjątkowo opornie współpracowały z wędkarzami, przez co waga była tak niska.  Po podliczeniu całego cyklu sześciu rund okazało się, że obaj nasi juniorzy też są na czele klasyfikacji. I znowu wygrał Dawid Hebel 15 pkt, przed Konradem Mohrem 23 pkt. Imprezę zakończył wspólny posiłek i wręczenie pucharów oraz wspaniałych nagród, które ufundowała Komisja Młodzieżowa przy ON PZW w Pile. Nasi stawali do dekoracji dwukrotnie, dublując puchary i nagrody. Opiekunem i trenerem obydwu młodych wędkarzy w całym sezonie był V-ce Prezes Koła ds. sportu kol. Błaszczyk Henryk.