Koniec sezonu w Kole Metalurg Kutno

/ 7 zdjęć


W dniu "Narodowego Święta Niepodległości" łącząc obchody patriotyczne ze sportem i relaksem zakończyliśmy sezon wspólnego wędkowania. Zawody zakończenia sezonu o puchar "WIATRPOL" Karolew Romana Cieślaka były częścią składową rywalizacji o prymat wśród wędkarzy skupionych w Kole PZW nr 109 " METALURG" w Kutnie wchodzącym w skład OM PZW. Zawody rozegraliśmy na rzece Skrwie prawej w okoliczach Radotek. Mimo uzgodnienia z OM PZW i poinformowaniu o zawodach kół z terenu Płocka, Gostynina, Lipna i wielu innych brzegi rzeki do przeprowadzenia zawodów były zajęte i musieliśmy przenieść rywalizację na inny odcinek rzeki. Skrwa w dół od domku na wyspie wiodła wody bezrybne. Mimo bardzo dobrego przygotowania do zawodów efekty były mizerne. Ryby złowiło tylko dwóch Kolegów, po jednym w sektorze A i B. Mimo wszystko zawody i spotkanie przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Również przyroda wynagrodziła nam pobyt wspaniałą pogodą.
Wygrał Kolega Maciej Włodarski sektor B przed Kol. Tomaszem Rusinkiewiczem sektor A. Zawody bardzo sprawnie poprowadził sędzia Wojtek Janczak z Koła nr 110.
Najlepsi otrzymali nagrody zgodne z regulaminem Koła. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w torbach reklamowych Koła : pudełko wędkarskie, zanęta i ziemia wędkarska. Prezenty możliwe dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Kutno pana Zbigniewa Burzyńskiego i częściowo sfinansowane z budżetu Koła. Posiłek ( żurek z klopsikami i jajkiem, golonka lub karkówka (do wyboru) i bigos)przygotował, dowiózł i sfinansował dzisiejszy sponsor kol. Roman Cieślak.
W tym uroczystym dniu delegacja Koła w składzie :Jan Błaszczyk, Kazik Olczak i Szymon Błaszczyk na uroczystościach "Narodowego Święta Niepodległości" organizowanych pod patronatem Prezydenta Miasta złożyła w imieniu Braci Wędkarskiej naszego Koła okolicznościową wiązankę pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Koło było partnerem organizatorów tych uroczystości.
Najbliższe wydarzenie w życiu Koła to Walne Zgromadznie Sprawozdawczo - Wyborcze w dniu 28.11.br. w "CENTRUM SENIORA" w Kutnie ul. Wyszyńskiego. Tam zostanie ogłoszona ostateczna klasyfikacja wękarza roku 2021.
Jak dopisze pogoda to może seniorzy z Koła zorganizują jakiś wspólny wypad nad wodę.

 


4.6
Oceń
(8 głosów)

 

Koniec sezonu w Kole Metalurg Kutno - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł