Zaloguj się do konta

Konkurs dla członków grupy Robinson!

Ogłaszamy nowy konkurs z firmą Robinson! Aby dać sobie szansę na wygraną kołowrotka Robinson JASPER 256 lub zestawu nowych, niezwykle łownych przynęt silikonowych, wystarczy w kilku zdaniach opisać czym powinna się charakteryzować dobra, spinningowa przynęta silikonowa. Tekst należy zamieścić w formie posta w specjalnym temacie na forum grupy Robinson.

Jeśli jesteś fanem sprzętu firmy Robinson i chcesz wziąć udział w konkursie  a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy, możesz to zrobić teraz!   Grupa firmy Robinson 
Teksty konkursowe dodajemy tutaj ---> Charakterystyka dobrej gumy - konkurs

I miejsce - kołowrotek  JASPER 256  miks gum ripper Longinus + żyłka

II miejsce -    miks gum ripper Longinus + żyłka

III miejsce -  miks gum ripper Longinus

IV miejsce -  miks gum ripper Longinus

Estetycznie prezentujący się Jasper pracuje płynnie i bezszmerowo dzięki zastosowaniu sześciu wysokiej klasy łożysk kulkowych i doskonałemu spasowaniu wszystkich elementów mechanizmu. Zastosowano również łożysko oporowe, kabłąk z cienkościennej rurki oraz wygodne pokrętło korbki z wysokiej jakości tworzywa. 
Jasper posiada nowoczesny system nawoju linki (idealnie nawija żyłkę i plecionkę), co skutkuje większym zasięgiem podczas łowienia. Kołowrotek polecany jest do wszystkich odmian spinningu oraz do innych metod wymagających finezyjnego, solidnego sprzętu. W komplecie dwie szpule: aluminiowa i grafitowa.


Ripper Longinus wykonany z miękkiej i trwałej gumy o łownej kolorystyce. Trójwymiarowe oczy oraz charakterystyczne łuski i płetwy tworzą doskonałą imitację białej ryby.Tylna część korpusu jest długa i cienka co gwarantuje bezbłędną pracę nawet podczas wolnego prowadzenia.
Struktura gumy zapewnia mu pewne osadzenie na główce jigowej - nie zsuwa się!


 

Regulamin konkursu:

1. Tekst należy zamieścić w formie posta w specjalnym temacie na forum grupy Robinson, od dnia dzisiejszego do 5 grudnia. 

2. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 grudnia.

3. Jeden uczestnik ma prawo do zgłoszenia tylko jednego tekstu.

4. Uwzględniane będą jedynie teksty dodane w trakcie trwania konkursu.

5. Wyboru najlepszych tekstów dokona redakcja wedkuje.pl oraz przedstawiciel firmy Robinson.

Zapraszamy do zabawy

Czytaj więcej