Zaloguj się do konta

Konkurs dla fanów firmy Savage Gear!

Zapraszamy na konkurs dla członków grupy Savage Gear. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy polecić  jednym zdaniem sprzęt firmy Savage Gear. Oceniane będzie wasza pomysłowość i kreatywność. 

Jeśli jesteś fanem sprzętu wędkarskiego firmy Savage Gear, a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy, możesz to zrobić teraz!   Grupa firmy Savage Gear

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy polecić jednym zdaniem sprzęt firmy Savage Gear i umieścić tekst w poście na forum w specjalnie utworzonym do tego temacie. link -   /f,konkurs-dla-fanow-firmy-savage-gear,761201,0.html

Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody.

I miejsce - Zestaw blister Real eel 20 cm Fire Tiger

II miejsce - Zestaw blister Real eel 20 cm Golden Ambulance

Zestaw zawiera 2 gumy Real eel 20 cm, główkę i stinger.


Guma 3D Real Eel została stworzona by zachowywać się w wodzie w sposób idealnie odwzorowujący żywego węgorza – taka akcja ma miejsce przy powolnym ściąganiu jak i przy przerwach – co powoduje ,że nawet najbardziej nieśmiały drapieżnik nie oprze się zaatakowaniu tej przynęty. W czasie testów SG ta przynęta pokazała swoją fenomenalną skuteczność zaliczającą się do najbardziej łownych przynęt w ofercie. 


Regulamin:

1.  Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy polecić jednym zdaniem sprzęt firmy  Savage Gear  i umieścić tekst w poście na forum w specjalnie utworzonym do tego temacie, najpóźniej do 10 czerwca.

2. Tekst należy umieścić w wątku konkursowym widocznym w grupie  Savage Gear na wedkuje.pl.

3. Jeden autor ma możliwość dodania tylko jednego wpisu konkursowego.

4. Zwycięzcy zrzekają się praw do swoich prac na rzecz firmy  Savage Gear.

4. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 czerwca.

Zapraszamy do zabawy!

Czytaj więcej