Zaloguj się do konta

Konkurs dla Grupy Mistrall!

Posiadasz sprzęt wędkarski firmy Mistrall, interesujesz się tą marką, lubisz ją? Jeśli jeszcze nie należysz do grupy Mistrall na wedkuje.pl teraz masz doskonałą okazję, aby do niej dołączyć. Ogłaszamy nowy konkurs dla społeczności grupy Mistrall na wedkuje.pl. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wymyślić krótkie hasło reklamujące i promujące sprzęt firmy Mistrall i zamieścić je w formie posta w specjalnie utworzonym, konkursowym temacie. 

Przypominamy, że konkurs obejmuje wyłącznie osoby należące do grupy Mistrall. W każdej chwili możesz do niej dołączyć: Kliknij -> Dołącz do nas

Posty z Waszymi pracami należy zamieścić w tym temacie. Kliknij -> Wymyśl hasło promujące sprzęt firmy Mistrall!

1 miejsce - Wędka Mistrall Aqua Spin 240/30g + żyłka

Seria lekkich spinningów wykonanych z wysoko przetworzonego japońskiego splotu węglowego IM8 , charakteryzujących się akcją szczytową , przelotki SIC korkowa rękojeść.


2 miejsce - Kołowrotek Mistrall Kudos FD20 + żyłka


Kołowrotek wyposażony w siedem łożysk kulkowych oraz jedno łożysko oporowe, regulację hamulca w górnej części korpusu, system antywibracyjny, nierdzewną rolkę kabłąka.  Kołowrotki z tej serii charakteryzują się niebywałą wytrzymałością. Wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów.







3 miejsce - Kołowrotek Mistrall Eveiro FD25

Kołowrotek wyposażony w hamulec umieszczony w górnej części korpusu, zastosowane wysokiej jakości łożyska dają pewną i nieza­wodną pracę. Siedem łożysk kulkowych oraz jedno oporowe, odpo­rna na korozję rolka kabłąka. Model dostępny ze szpulą aluminiową oraz zapasową grafitową








4 miejsce - żyłka Mistrall

5 miejsce - żyłka Mistrall


Regulamin:

1. Na hasła promujące grupę firmy Mistrall czekamy od momentu ogłoszenia zabawy do 5 września włącznie.

2. Hasło należy umieścić w wątku konkursowym widocznym w grupie Mistrall na wedkuje.pl.

3. Jeden autor ma możliwość dodania tylko jednego hasła

4. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 września.

Zapraszamy do zabawy!


Czytaj więcej