Zaloguj się do konta

Konkurs dla grupy KR-FISHING!

Ogłaszamy pierwszy konkurs dla użytkowników grupy KR-FISHING! aby wziąć udział w konkursie, wystarczy umieścić na swoim blogu, wpis w formie porady dotyczącej łowienia jesiennych drapieżników metodą spinningową. Tekst może dotyczyć sandacza, suma, szczupaka, bolenia, klenia lub jazia. Pamiętajcie zaopatrzyć pracę konkursową w przynajmniej jedno autorskie zdjęcie. 


Jeśli jesteś fanem sprzętu wędkarskiego firmy Fenwick lub Sebile, a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy, możesz to zrobić teraz! ---> Grupa firmy KR-FISHING 


Link do tekstu, dodajemy w specjalnym temacie na forum grupy KR-FISHING. ---> Jesienne drapieżniki - konkurs

Konkurs trwa od dnia dzisiejszego do 7 października. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 października. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!


I miejsce - 

Sebile Magic Swimmer SK 95mm kolor DD4
Sebile Magic Swimmer FSK 110mm kolor NBBH
Sebile Magic Swimmer SSK 125mm kolor RH

czapeczka Sebile


MAGIC SWIMMER – Sztandarowy produkt marki Sebile. Nienaganna praca, niepowtarzalny wygląd i najwyższa skuteczność to tylko niektóre ze stwierdzeń, jakie cisną się na usta po użyciu tej przynęty na łowisku.


Tak dużą popularność Magic Swimmer zdobył wiosną 2008 roku. Za jego sprawą dwóch zawodników Todd Faircloth i Kenyon Hill wygrali edycje najbardziej prestiżowych zawodów w USA (Bassmaster Elite). W tym samym czasie padł rekordowy (8kg) Bass w Japonii, wyjęty przez Hidetaka Nakajima. O skuteczności tych przynęt dowiedział się cały świat. Magic Swimmer od tamtej pory jest bardzo doceniany, wędkarze na wszystkich kontynentach polepszają swoje rezultaty dzięki tym przynętom.


Magic Swimmer dostępny jest w twardej jak i w miękkiej wersji, to ulubiona przynęta wielu profesjonalistów i amatorów. Nie posiada steru, więc dlaczego pracuje tak naturalnie? To zasługa m.in. stożkowatej głowy i wysokiego garbu tuż za nią. Przecinają wodę wytwarzając w niej turbulencje raz jednej, a raz z drugiej strony. Wprawia to trzyczęściowy, wąski korpus przynęty w falisty ruch, jak u żywej ryby. W zależności od modelu można je prowadzić na wiele sposobów, spora waga i opływowy kształt wpływają na dalekie rzuty.


II miejsce -

Sebile Koolie Minnow BRL 118mm kolor BRB
Sebile Koolie Minnow LL 90mm kolor BRW
Sebile Koolie Minnow ML 102mm kolor NMT 

czapeczka Sebile


KOOLIE MINNOW - Rodzina woblerów, które są dostępne z trzema różnymi typami sterów. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania większości wędkarzy. 


Patric Sebile zaprojektował unikalny kształt korpusu, grzbiet przypominający kształtem banana, szerokie boki i spłaszczony brzuch. Dzięki temu wobler pracuje bardzo naturalnie, kolebie się na boki i lusterkuje. Przynęty wypełnione są do połowy płynem. Wpływa to znacznie na pracę i balans woblera. Podczas rzutu płyn wypełnia tylną część korpusu, co ma duży wpływ na osiąganie bardzo dalekich rzutów.


III Miejsce -

Sebile Onduspoon 65mm kolor RH
Sebile Onduspoon 90mm kolor OG
Sebile Onduspoon 120mm kolor D9 

czapeczka Sebile


ONDUSPOON to unikalna przynęta, która tylko kształtem przypomina błystkę wahadłową. Patric Sebile tchnął w nią wiele doskonałych rozwiązań.


Onduspoon jest przynętą plastikową, wewnątrz której znajdują się przegrody z metalowymi kuleczkami. Dzięki nim przynęta emituje dźwięki o dużym natężeniu. Z przodu korpusu zamieszczono obciążenie, które wpływa na wyważenie i masę przynęty. Nie tylko poprawia ono odległości rzutowe, ale również zwiększa możliwości prowadzenia jej w wodzie.


Onduspoon pracuje hipnotyzująco. Można prowadzić ją dynamicznie lub bardzo wolno, świetnie pracuje w opadzie, podczas jigowania, dżerkowania i szarpania. Tę przynętę możesz prowadzić jak tylko zechcesz.

IV,V i VI miejsce - czapeczka Fenwick


Regulamin konkursu:

1. Wpisy dodajemy w kategorii: blogi - wyprawy wędkarskie, od dnia dzisiejszego do 7 października. 

2. Wpis musi zawierać przynajmniej 1000 znaków

3. Tekst musi zawierać zawierać przynajmniej jedno autorskie zdjęcie. 

4. Jeden uczestnik ma prawo do zgłoszenia tylko jednego tekstu.

5. Uwzględniane będą jedynie teksty dodane w trakcie trwania konkursu.

6. Link do tekstu dodajemy w specjalnym temacie na forum grupy KR-FISHING.                                        

7. Wyboru najlepszych tekstów dokona redakcja wedkuje.pl oraz przedstawiciel firmy KR-FISHING.

8. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 października.

Zapraszamy do zabawy. 


Opinie (10)

kamil11269

Spróbujemy, może coś się trafi. [2013-09-13 14:42]

Draq

Czy tekst musi nawiązywać do firmy Sebile lub Fenwick? [2013-09-13 15:10]

grisza-78

Ale najpierw trzeba się przyłączyć do grupy KR-Fishing? No i pytanie Draqa też mnie ciekawi, w sumie odpowiedź na nie. [2013-09-13 15:24]

maverick314

Trzeba by spróbować może się by udało coś wygrać :-). Pozdrawiam [2013-09-13 15:44]

redakcja

Konkurs jest skierowany dla użytkowników grupy KR-FISHING. Członkostwo w grupie jest wymagane. Nawiązanie do sprzętu Fenwick i Sebile w tekstach nie jest obowiązkowe. Życzymy dobrej zabawy. [2013-09-14 09:36]

ryukon1975

Lubię konkursy które wymagają czegoś więcej jak wysłania sms-a więc może coś napiszę. Tylko nie bardzo jest o czym trzeba ruszyć nad wodę i zdobyć temat. :) [2013-09-14 09:58]

Artur z Ketrzyna

No już przynależę do grupy. Teraz tylko coś napisać i zgłosić. A może szczęście dopisze i następna przynęta do testów będzie... [2013-09-15 18:58]

Igen

Czy zdjęcia we wpisie można zastąpić linkiem do zdjęcia na portalu typu imageshack zawartym w tekście? Nie mogę dodać zdjęcia bezpośrednio do wpisu, wyskakuje błąd dostępu, a nie chciałbym, żeby moja praca nie była brana pod uwagę... [2013-09-23 19:05]

sicina

lowilem wedziskami i woblerami goraco polecam. [2013-09-27 18:47]

okiem_sandacza

I gdzie wyniki? [2013-10-10 15:47]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej