Zaloguj się do konta

Konkurs dla Klientów Natural Bait

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jesiennym konkursie firmy Natural Bait. Do wygrania będą cenne nagrody, głównie produkty z najwyższej półki z serii Black Horse oraz zestaw 10 filmów jako nagrody pocieszenia ufundowane przez firmę AS PRO Media – producenta filmów W Pogoni za Karpiem. Konkurs firmy Natural Bait będzie składał się z dwóch części. Pierwszym z nich będzie seria pytań na które należy prawidłowo odpowiedzieć. Natomiast druga część konkursu polegać będzie na zgłoszeniu swojego największego karpia bądź także amura złowionego na przynęty Natural Bait. W konkursie mogą brać udział tylko i wyłącznie zarejestrowani klienci firmy Natural Bait na stronie www.naturalbait.eu.

1 – Konkurs Big Karp
Udział w tym konkursie może wziąć każdy, kto złowił karpia lub amura na przynęty Natural Bait i jest zarejestrowanym klientem sklepu na stronie www.naturalbait.eu. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie Big Karp jest przysłanie zdjęcia ze swoją największą zdobyczą złowioną na przynęty Natural Bait i podanie swojego imienia i nazwiska oraz szczegółów dotyczących użytej przynęty. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zdjęcie ze swoją największą zdobyczą tzw. Big Karp o możliwie najlepszej jakości. Przyjmowane będą zgłoszenia karpi tylko i wyłącznie powyżej 10kg. Mile widziane opisy z zasiadek i podanie szczegółów połowów co znacznie korzystniej wpłynie na wybranie zwycięzcy przez zespół testerów firmy Natural Bait.
Nagrodzone zostaną 2 osoby, które otrzymają po jednym 3 kilogramowym wiaderku kulek z serii Black Horse oraz do tego zestaw składający się z aminoliquida, dipu i kulek przynętowych. Ponadto do nagrody zwycięzcy otrzymają film W Pogoni za Karpiem cz.II. Wartość nagrody 300zł. Osoby z miejsca 3, 4 i 5 otrzymają nagrody pocieszenia w postaci filmu W Pogoni za Karpiem cz.II.

2 – Konkurs Odpowiedz i Wygraj
W tym konkursie wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zadane pytania dotyczące produktów Natural Bait oraz Produkcji serii filmów „W Pogoni za Karpiem” z Pawłem Szewcem, których producentem jest firma AS PRO Media.
Pytania konkursowe:
1- Jak się nazywa najnowsza seria kulek firmy Natural Bait?
2- Wymień przynajmniej 2 smaki kulek z serii Black Horse?
3- W jakich średnicach występują kulki pływające FLUO w jednym pudełku 2 in1?
4- Nad jakim typem wody został nakręcony najnowszy film W Pogoni za Karpiem, którego jeszcze niema w sprzedaży?
5- Wymień tytuł książki o tematyce karpiowej napisanej przez Pawła Szewca?

Nagrodzone zostaną 2 osoby, które otrzymają po jednym 3 kilogramowym wiaderku najnowszych miksów z serii Black Horse oraz niezbędne dodatki do produkcji kulek takie jak flavour, słodzik, i ekstrakty. Ponadto do nagrody zwycięzcy otrzymają film W Pogoni za Karpiem cz.II. Wartość nagrody 220zł. Osoby z miejsca 3, 4 i 5 otrzymają nagrody pocieszenia w postaci filmu W Pogoni za Karpiem cz.II. Zwycięzcy zostaną wyłonieni drogą losowania.

Regulamin Konkursu:
1. Udział w konkursie mogą wziąć tylko zarejestrowani klienci firmy Natural Bait na stronie www.naturalbait.eu. Jeśli osoba nie jest zarejestrowana może to zrobić przed wysłaniem zgłoszenia do konkursu jednak nie później niż do dnia 20 listopada 2012roku.
2. Tylko osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytania lub przyślą swoje zdjęcie z rybą wezmą udział w konkursie. Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać Imię i Nazwisko, telefon i e-mail kontaktowy oraz prawidłowe odpowiedzi na pytania bądź też przy zgłoszeniu ryby:
- dokładną masę ryby (karpia lub amura od 10kg)
- rodzaj przynęty na którą dokonano połowu (smak, wielkość, pop up, bałwanek itp.)
3. Ta sama osoba może brać równocześnie udział w dwóch konkursach czyli Big Karp oraz Odpowiedz i Wygraj.
4. Wszystkie zgłoszenia do konkursu należy wysyłać na adres e-mail: naturalbait@naturalbait.eu do dnia 20 listopada 2012roku.
5. Osoby zgłaszające się do konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych wraz z wykorzystaniem ich wizerunku na fotografiach, które znajdą się w różnego rodzaju mediach jak portale wędkarskie czy czasopisma. Każdy zgłaszający odpowiada sam za treść i prawidłowość danych zawartych w zgłoszeniu.
6. Organizatorem konkursu jest firma Natural Bait, która zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu przed lub w trakcie jego trwania aż do całkowitego odwołania konkursu z przyczyn wyższych na które firma nie ma wpływu.

Opinie (2)

kamil11269

można spróbować [2012-11-09 18:04]

Lin1992

Ciekawy konkurs. [2012-11-09 21:06]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej