Zaloguj się do konta

Konkurs fotograficzny Stowarzyszenia Przyjaciół Białej Przemszy

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie wędkarskie wykonane w dorzeczu Białej Przemszy.  Na zdjęcia osób chcących wziąć udział w konkursie czekamy do końca lutego. Przyjmujemy zdjęcia wykonane tylko w 2013 roku.  Pierwszych trzech autorów najlepszych zdjęć otrzyma nagrody – kalendarz SPBP oraz zestaw 5 much. Zwycięzca wygrywa dodatkowo prawo darmowego udziału w zawodach IV Pucharu Przyjaciół Białej Przemszy. ( o tym, że warto wziąć udział w IV Pucharze Przyjaciół Białej Przemszy można się przekonać czytając relacje z wcześniejszych zawodów:   I Puchar PBP ,   II Puchar PBP, III Puchar PBP)

Regulamin:

 1. Termin nadsyłania zdjęć - do końca lutego 2013 roku. Zdjęcie musi być wykonane w tym roku.

2. Fotografie proszę nadsyłać do nas na bieżąco przez cały miesiąc na adres: bialaprzemsza@interia.eu w formacie umożliwiającym publikację na stronie w standardowym formacie 640 x 480 lub 800 x 600 pixeli i jakości odpowiedniej do publikowania.

3. Fotografie te będą umieszczane na naszym profilu FB przez cały okres trwania konkursu.

4. W dniu 1/03 wszystkie fotografie zostaną jednocześnie opublikowane na naszym profilu FB w jednym albumie i przez 5 kolejnych dni będą podlegały ocenie osób odwiedzających profil. Po tym terminie zostanie policzona liczba LIKE i o kolejności w konkursie decyduje liczba LIKE dla poszczególnych zdjęć. Zwycięzcą zostaje osoba, której zdjęcie uzyska najwięcej LIKE w trakcie tego głosowania.

5. Pierwsze trzy osoby uzyskują nagrody – kalendarz SPBP oraz zestaw 5 much. Zwycięzca wygrywa dodatkowo prawo darmowego udziału w zawodach IV Pucharu Przyjaciół Białej Przemszy

6. Lista laureatów zostanie opublikowana na www.bialaprzemsza.pl oraz naszym profilu FB tuż po zakończeniu głosowania.

7. Decydujący głos w interpretacji regulaminu ma organizator konkursu.

 

Opinie (6)

ekciak

szkoda że rzeka tak daleko :( [2013-02-21 11:38]

andrzej3023

No racja troche daleko tez mam.... [2013-02-21 15:31]

Krul-Mateusz

nie te rejony :( [2013-02-21 17:26]

Lin1992

Dobry konkurs nie jest zły:) [2013-02-21 20:53]

marcin-mamba-ru

konkurs nie jest zły, ino nie moje rejony ;/ [2013-02-22 08:50]

NoNameSc

Nic straconego Panowie, świetną okazją do zrobienia zdjęć i otrzymania cennych nagród będzie IV Puchar Przyjaciół Białej Przemszy- świetna atmosfera, wspaniali ludzie, liczne atrakcje i nagrody, możliwość złowienia taaakich ryb ( oczywiście zawody odbywają się w formule "złów i wypuść"). Zapewniam, że warto przyjechać, nawet z daleka i wziąć udział. [2013-02-22 14:45]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Konkurs sms - finał

Do dotychczasowej listy laureatów konkursów sms na wedkuje.pl dołączaj�…

Konkurs sms

Zapraszamy do udziału w nowej zabawie sms. Na uczestników konkursu, jak z…