Zaloguj się do konta

Konkurs końca lata z firmą Mistrall

Wrzesień na wedkuje.pl konkursami stoi. Tym razem mamy do rozdania trzy naprawdę fajne, uniwersalne kołowrotki. I naprawdę nie trzeba wiele by je zdobyć. Wystarczą trzy kroki: 

1. należy obserwować na portalu wedkuje.pl co dzieje się w firmie Mistrall. Jeśli jeszcze nie subskrybujesz Mistrallowych tematów, możesz zacząć od teraz Kliknij -> Obserwuj Mistrall"a 
2. używać sprzętu Mistralla podczas swoich wędkarskich wypraw 
3. podzielić się z nami recenzją, wspomnieniem lub opisem dowolnego sprzętu firmy Mistrall, którego używacie/używaliście w swoim wędkowaniu. 

Opis ten w formie krótkiego artykułu, otagowanego firmą Mistrall należy dodać do swojego bloga a link do niego umieścić na nowym wątku forum. UWAGA: w konkursie mogą wziąć udział tylko NOWE teksty, nie można zgłaszać wpisów z poprzednich lat. 

Linki do wpisów umieszczajcie tutaj /f,konkurs-konca-lata-z-firma-mistrall,838012,0.html 

Wpis powinien liczyć najmniej 1500 znaków ze spacjami i być opatrzony choć jednym zdjęciem lub grafiką. Może dotyczyć dowolnego elementu wędkarskiego wyposażenia oznaczonego logo Mistralla. Może być too tekst w formie relacji, porady lub testu wędkarskiego – wybór formy zależy tylko od Waszej inwencji. 

Na Wasze zgłoszenia czekamy cały miesiąc, do 4 października 2015 roku a wyniki ogłosimy tydzień później. O kolejności na podium zdecyduje głos redakcyjnego jury ale ważnym elementem będzie też ocena innych Użytkowników portalu – ilość gwiazdek i komentarzy pod tekstami.

Serdecznie zapraszamy do pisania i oceniania. Połamania!! 

Nagrody: 

1 miejsce 


Kołowrotek Mistrall Exor RD 2000

Kołowrotek wyposażony w pięć łożysk kulkowych oraz jedno oporowe, regulację hamulca w dolnej części korpusu, system antywibracyjny, nierdzewną rolkę kabłąka. Kołowrotek z tej serii charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością. Wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów.  

Pięć łożysk kulkowych oraz jedno oporowe,
regulację hamulca w dolnej części korpusu,
system antywibracyjny,
nierdzewna rolka kabłąka,
pojemność szpuli 0,15/300, 0,18/210, 0,20/180 mm/m
waga 275 g


2 miejsce

Kołowrotek Mistrall Kudos 2000

Świetne parametry i nowoczesny design oraz precyzyjne wykonanie spełniają wymagania początkujących amatorów jak i doświadczonych wędkarzy.

nowoczesny system nawoju żyłki,
lekka, odporna na korozję, tytanowo-grafitowa konstrukcja,
przekładnia główna ze stali nierdzewnej,
wysokiej jakości, aluminiowa, toczona szpula główna,
sprzęgło One Way,
komputerowo wyważony rotor,
wysokiej jakości podkładki hamulcowe,
wymienny uchwyt korbki lewo / prawo,
łożyska o wydłużonej trwałości 


3 miejsce

Kołowrotek Mistrall Odys 3000

Potężny, bardzo mocny kołowrotek przeznaczony do połowu dużych ryb, w szczególności polecany amatorom wędkarstwa morskiego. Zalecany wszędzie tam, gdzie możemy liczyć się ze złowieniem wielkiej, przekraczającej 10kg ryby. Z powodzeniem może być wykorzystany do połowu wielkich dorszy, sumów oraz wszędzie tam, gdzie spodziewasz się wielkiej ryby. Dobrze wyważony, poręczny, o niskiej wadze, wyposażony w regulację hamulca w górnej części korpusu. Hamulec bardzo precyzyjny dający regulować się w szerokim zakresie siły hamowania. Przełożenie: 5,0:1, Ilość łożysk: 5+1, Pojemność szpuli: 0,18mm/240m ; 0,20mm/200m ; 0,25m/140mm, waga-ok.305g, gwarancja 24 miesiące!

Opinie (4)

Krul-Mateusz

\"Opis ten w formie krótkiego artykułu\", a dalej piszecie \"pis powinien liczyć najmniej 2000 znaków...\" To tekst ma być krótki czy ma mieć 2000 znaków? 2000 znaków, to prawie jedna strona A4 czcionką 12. Bardzo rzadko na tym portalu pojawiają się tak długie wpisy. [2015-09-04 18:45]

Artur z Ketrzyna

Trzeba będzie pomyśleć, mam jeden kijek mistrala. Popracujemy zobaczymy czy coś się uda wyskrobać. [2015-09-04 20:44]

Krul-Mateusz

Kudos moim zdaniem jest fajniejszy od kołowrotka z 1. miejsca, ponieważ ma przed hamulec :D Zdążyłem się już odzwyczaić od tylnych i mi to wadzi. [2015-09-10 20:53]

kuba gq

Miałem na kijach już różne kołowrotki Mistralla ale jescze nie Kudosa (swoją drogą śmieszna nazwa :P). Teraz testuje Red Titan: http://wedkarz.pro/kolowrotek-red-titan-7-1bb-nowosc,sp,37,1207?ad=redtitan Ciekawy Design i puki co bezbłędna praca. [2015-09-22 14:43]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej