Konkurs Łowca Okazów koło 38 Kleń

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć


Przypominam wędkarzom naszego Koła o trwającym konkursie Łowca Okazów regulamin kliknij .

Te rekordy nie mają nic wspólnego z rekordami Polski we Wiadomościach Wędkarskich czy innych gazetach.Mamy zgłaszać nasze złowione ryby na Zofjówce ,ryby które nam się wydają duże jak na swój gatunek.Widziałem ładne  sztuki złowione na stanowiskach koło blaszaka ,tam gdzie widnieje ogłoszenie. Niestety łowca wykazywał dużą chęć zabrania tych ryb do domu .Widocznie chciał zrobić wrażenie na żonie która przeważnie wkurzona, udaje że się cieszy z wieczornej roboty.Sąsiad zazdrosny ledwie wykrztusił ładny ,ładny nooo trochę mniejszy niż ten co mi się urwał rok temu .

Zamiast narażać się bliskim lepiej pstryknąć fotkę ,wypuścić rybkę niech jeszcze rośnie i podzielić się tym sukcesem w szerszym gronie zakręconych pasjonatów. 

Są wędkarze "nadzwyczaj przedsiębiorczy" i dla 20- 30 zł potrafią zmienić nawet Okręg ,tutaj można zdobyć tytuł Łowca Okazów 2014,pamiątkowy dyplom ,uznanie kolegów i nagrodę za 200 zł.

Zgodnie z regulaminem zwycięzca zostanie wyłoniony z nadesłanych zgłoszeń ,nie z opowieści żeby nie było ..... Jak będzie tylko jedno zdjęcie linka 31 cm ,to wygra linek.

Pozdrawiam i zapraszam do zabawy.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Konkurs Łowca Okazów koło 38 Kleń - opinie i komentarze

zwir73zwir73
0
W galerii jest pierwsze zgłoszenie do konkursu .Po dłuższym zastanowieniu okazuje się że to mój pierwszy karp na Zofijówce. Na patelkę albo do galerii wybór należy do Ciebie ...... (2014-10-09 21:23)

skomentuj ten artykuł