Zaloguj się do konta

Konkurs na najciekawszą galerię wędkarską rozstrzygnięty!

Monika Urbańska została zwyciężczynią organizowanego przez portal wedkuje.pl, wspólnie z firmą Ark Charter z Kołobrzegu, konkursu na najciekawszą galerię wędkarską. Zmagania trwały cały marzec, a o wspaniałą nagrodę – wyprawę na połowy morskie z Kołobrzegu, walczyło siedmiu uczestników.

Przed zespołem portalu stało nie lada zadanie - niemal wszystkie zgłoszone galerie zasługiwały bowiem na nagrodę, ale ponieważ zwycięzca mógł być tylko jeden, przy ocenie braliśmy pod uwagę przede wszystkim szczególnie wysoką jakość zdjęć, ciekawie i nietypowo ukazane łowiska czy dodatkowo premiowane zdjęcia wykonane podczas wypuszczania rekordowych okazów.
To wszystko udało się nam znaleźć w galerii zgłoszonej przez Monikę Urbańską (Szalona). Nasze szczególne uznanie zwyciężczyni zdobyła nie tylko dzięki zgodnej z kryteriami i różnorodnej galerii, ale także promowaniu zasady Catch&Release oraz niezmiennie dużej aktywności w portalu, przejawiającej się m.in. na naszym forum.

Przypomnijmy, że zwyciężczyni będzie mogła odbyć wyprawę na dorsza na jednostkach Ark i Baltic Star (ex kutry rybackie) , wyposażonych w centralne ogrzewanie, kuchnię, lodówkę, toaletę, radar, wysokiej klasy echo-sondę rybacką, odbiornik nawigacji satelitarnej GPS z ploterem oraz kabiny dla 8 wędkarzy na każdej z jednostek. Rejs będzie trwał 9 godz . (termin wyjazdu do ustalenia ze sponsorem), a w ramach niego zagwarantowane będą 2 posiłki, kawa oraz herbata. Istnieje także możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu od fundatora nagrody, firmy Ark Charter.

Pani Monice gratulujemy, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Dodajemy, że wszyscy, którzy wzięli w nim udział otrzymają od portalu wedkuje.pl specjalne upominki (zostaną one wysłane drogą pocztową).

Zobacz zwycięską galerię zdjęć Moniki Urbańskiej:
/ludzie/wizytowka.php?pokaz=galeria&id_user=119

Opinie (2)

Szalona

Witam,Dziękuję bardzo za docenienie mojej galerii,która ukazuje to co kocham najbardziej na świecie ,to czemu poświęcam każdą wolną chwilę...Obrazuje ona moją wędkarską pasję, oraz szacunek dla łowionych ryb,które już podczas samego brania ,czy holu dają mi 100 % satysfakcji i chęci na dalsze wyprawy. Postaram się z czasem dodawać coraz nowsze zdjęcia, dzieląc się w ten sposób chwilami przeżytymi nad wodą z innymi użytkownikami portalu.Przy okazji chciałabym zwrócić się z prośbą do wszystkich tu obecnych osób: Czerpcie przyjemność z wędkarstwa samego w sobie, niekoniecznie z konsumpcyjnego punktu widzenia... Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. [2008-04-01 21:49]

irek57

Bardzo Serdecznie Gratuluję SZALONA zwycięstwa w konkursie, trzeba przyznać że galeria jest bardzo ładna. Zawiera naprawdę wyśmienite fotki, które wyrażają, że rzeczywiście wędkarstwo to Twoja wielka pasja. Życzę wspaniałych wrażeń i przeżyć podczas wyprawy na dorszowe łowy tak wspaniałą jednostką. Jeszcz raz Serdecznie Gratuluję. irek57 [2008-04-02 06:20]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej