Konkurs plastyczny - Młody wędkarz nad wodą -Okręg Olsztyn

/ 4 komentarzy

Rada do spraw Młodzieży przy Okręgu PZW Olsztyn, na zebraniu w dniu 22.03.2014r. podjęła uchwałę o zorganizowaniu Konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych na Warmii i Mazurach. Jest to pierwszy konkurs organizowany przez nas, i zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia w nim udział. I obiecujemy że nie nie jest to ostatni. Planujemy też organizować olimpiady z wiedzy na temat wędkarstwa jak i ochrony środowiska, oraz zawody wędkarskie. Poniżej zamieszczam oryginalną treść ogłoszenia obwieszczającą konkurs;

Konkurs plastyczny - "Młody wędkarz nad wodą"

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie ogłasza konkurs plastyczny pt. „Młody wędkarz nad wodą”. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich szkół podstawowych z województwa warmińsko-mazurskiego. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach klasowych: 1-3 i 4-6. Technika wykonania prac plastycznych dowolna.

Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Najciekawsze prace zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej www.pzw.olsztyn.plPodpisane prace (imię, nazwisko, szkoła, klasa) prosimy składać do 15 maja 2014 roku, na adres:

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie

ul. Bałtycka 2

10-136 Olsztyn

z dopiskiem: „Konkurs plastyczny”.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!Rada ds. młodzieży przy Okręgu PZW w Olsztynie

 


4.7
Oceń
(13 głosów)

 

Konkurs plastyczny - Młody wędkarz nad wodą -Okręg Olsztyn - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Zachęcam wszystkie dzieciaki szkół podstawowych Warmii i Mazur do wzięcia udziału w tym konkursie. Liczę na waszą aktywność. (2014-03-24 22:37)
jokerjoker
0
Tak trzymać oby więcej takich pomysłów i cennych nagród. Powodzenia dla uczestników a organizatorom życzę cierpliwości i bystrego oka podczas rozpatrywania wyników. Przerabiałem już podobne konkursy i przyznam się, że nie jest łatwym ocenianie pomysłowości i talentów widząc w każdej pracy coś niepowtarzalnego i wyróżniającego. Czekamy na publikację prac kiedy już wyłonicie zwycięzców. (2014-03-27 17:07)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Zgadzam się z tobą ze ocenianie takich prac nie jest łatwe. Bo wszystkie zgłoszone prace są wyjątkowe. Ale postaramy się być obiektywni. Jak wspomniałem w przyszłości planujemy też organizować olimpiady z wiedzy na temat wędkarstwa jak i ochrony środowiska, oraz zawody wędkarskie. Wszystko z myślą o młodych adeptach wędkarstwa. (2014-03-28 07:08)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
I nie było łatwe... Naprawdę wyrównany poziom. I musiały być dogrywki... A tu relacja z oceniania prac; https://wedkuje.pl/wedkarstwo,wyniki-konkursu-plastycznego-mlody-wedkarz-nad-woda,75851 (2014-06-01 23:02)

skomentuj ten artykuł