Kontrola SSR Gubin w godzinach wieczornych

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Wdniu 21.06 2011r. przed godz.21.00 straż rybacka z Gubina ujawniła połów niewymiarowych ryb między Łomami a Chlebowem na starej Odrze[dołaczam zdjęcie szczupaka-niestety był już martwy] wędkarz koła "Chlebowo" tłumaczył że ryba połkneła głęboko kotwicę-oględziny ryby nie potwierdziły tej informacji,kolejny kłusownik z licencją jest znany strażnikom.Chciałem także zdementować informację jakoby straż rybacka z Gubina ukarała 2 wędkarzy za brak wpisu w rejestrze połowu ryb,jest to nieprawdą-żaden z wędkarzy z Gubina i okolic a także przyjezdnych nie byli za to karani jedynie upominani.Przy okazji wracam do sprawy matecznika przy wyspie gubińskiej i pytam się opiekuna rzeki Nysa Łużycka kiedy zostaną zamontowane tablice informujące o stanie prawnym odcinka od EW Gubin do końca wyspy, jak wygłąda ostatnia tablica informująca o tym pokazuję na zdjęciu[osobnicy którzy próbowali ją zniszczyć są znani strażnikom.
[Szczupak nie miał 40 cm]

 


2.3
Oceń
(21 głosów)

 

Kontrola SSR Gubin w godzinach wieczornych - opinie i komentarze

kostekmarkostekmar
0
I bardzo dobrze. Ja ostanio nie mogłem się dodzwonić do SSR w celu interwencji. Udało mi się tylko przegonić delikwenta, chociaż nie jestem kontent. Mandat i przepadek sprzętu to brzmiałoby lepiej. Cóż, pomimo podanych namiarów, że do dyspozycji zawsze 24/24, 7/7, 365/365 i tak się nie dzieje. (2011-06-28 19:45)
u?ytkownik61658u?ytkownik61658
0
ale po co się tłumaczyć?  cyt:" Chciałem także zdementować informację jakoby straż rybacka z Gubina ukarała 2 wędkarzy za brak wpisu w rejestrze połowu ryb,jest to nieprawdą-żaden z wędkarzy z Gubina i okolic a także przyjezdnych nie byli za to karani jedynie upominani" - a czy rejestr jest u was obowiazkowy? bo jak tak to nie ma się czym tłumaczyć? (2011-08-25 20:33)

skomentuj ten artykuł