Kronika koła PZW w Cekcynie 2018r.

/ 1 komentarzy / 24 zdjęć


W dniu 11.02.2018roku o godzinie 11,05 rozpoczęliśmy walne  zebranie członków kola PZW w Cekcynie. Jak zawsze w takich okolicznościach zebrało się ok 40 koleżanek i kolegów, by wysłuchać czego dokonaliśmy w poprzednim roku 2017. Co planujemy na rok 2018. Przedstawiono program rozgrywanych w tym roku zawodów. Harmonogram wydatków i zestaw kosztów który poniesiemy w 2018r.

W dniu 07.04.18r. w leśniczówce ,, Skrajna" wycinaliśmy krzewy jałowca z przeznaczeniem na przyszłe tarliska na jeziorach ,,Zadworne i Chłodne" . Dziękujemy kolegom z zarządu koła za czynny udział.

01.05.18r. na jeziorze Chłodne w St. Suminie rozegrano zawody spinningowe wiosna 2018r. W zawodach uczestniczyło 15 zawodników. Zawody wygrał Kaziu Banach przed Adamem Smoleniem.

13.05.18r.

Dzisiaj na jeziorze Zadworne rozegraliśmy zawody ,,Zarybieniowe". W zawodach uczestniczyło 16 wędkarzy. Zawody wygrał Marek Kak przed Adamem Smoleniem i Stasiem Kuczerem.

20.05.18r.

Jezioro Chłodne. Na tym akwenie rozegrano zawody o mistrza koła PZW w Cekcynie. Zawody wgrał Damian Jakubiak , przed Adamem Smoleniem i Janem Sabiniarzem.

27.05.18r.

Dzisiaj na jeziorze ,, Zadworne" rozegraliśmy zawody wędkarskie o mistrza aktywu koła PZW w Cekcynie. Zwycięzcą okazał się Marek Kak przed Andrzejem Drewczyńskim i Heniem Gumińskim.

03.06.18r.

Dzisiaj rozegrano na jeziorze Chłodne zawody wędkarskie o VI puchar TT . Najlepszą okazała się drużyna z Cekcyna w składzie: Andrzej Drewczyński, Marek Kak, Artur Gostomczyk i Kaziu Banach.Indywidualnie najlepszy Andrzej Drewczyński, drugi Kaziu Banach i na trzecim miejscu Ania Muntowska. 

10.06.18r.

Rozegran zawody wędkarskie o największą rybę jeziora Zadwornego. Po raz pierwszy zwyciężył Wiesław Pawlak przed Markiem Kakiem i Mirkiem Smoleniem.

17.06.18r.

Dzisiaj rozegrano zawody wędkarskie o puchary wójta Gminy Lubiewo ,,Skałeckiego". W zawodach udział wzięły wszystkie drużyny powiatu tucholskiego . Wgrała drużyna  z Cekcyna , przed Bysławiem i Tucholą. Indywidualnie na pierwszym miejscu : Wiesiu Szchefler z Gostycyna, drugi Kaziu Banach z Cekcyna i trzeci Henryk Gumiński też z Cekcyna.

07.07.18r.

To dzień przeznaczony na czyn społeczny nad jeziorem Zadworne . A czyn ten polegał na tym : dostaliśmy grant z  urzędu gminy na zakup płyt ,, jumbo". Płyty te przeznaczyliśmy na utwardzenie parkingu przy jeziorze Zadworne . Dzisiaj spotkaliśmy się ,, zarząd koła PZW " by je ułożyć.

15.07.18r.

W Tucholi na jeziorze Głeboczek rozegrano zawody wędkarskie o XIX PPRP. Zawody wygrała drużyna z Cekcyna w składzie : Jan Glazik, Marek Kak. Artur Gostomczyk i Henryk Gumiński. Indywidualnie Marek Kak był drugi, Janek Glazik trzeci i Henio Gumiński czwarty.

22.07.18r.

Dzisiaj odbyły się zawody wędkarskie o PBT . Pośród zwycięzców znalazł się nasz Mirek Smoleń który ex ekqwo zajął pierwsze miejsce .

29.07.18r.

Na jeziorze Trzcianno w Łobodzie odbyły się zawody wędkarskie o P.S.P.  Zawody wygrała drużyna z Cekcyna , przed Lubiewem, Tucholą, Gostycynem i Śliwicami. Indywidualnie najlepszy Zdzisław Kotras, drugi Kazimierz Banach , 3 Bogdan Kęsik i 4 Andrzej Drewczyński.

19.08.18r.

Na jeziorze Chłodne w Starym Suminie rozegrano zawody wędkarskie o puchary wójta gminy Cekcyn Jacka Brygmana. Drużynowo I Śliwice , II Cekcyn, III Gostycyn, IV Lubiewo i V Tuchola. Indywidualnie najlepszy Wojtek Malewicz II Rafał Santowski, III Henryk Gumiński.

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Kronika koła PZW w Cekcynie 2018r. - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
+1
Życzę powodzenia w nowym wędkarskim sezonie.Pozdrawiam. (2018-02-19 16:46)

skomentuj ten artykuł