Krzesełko karpiowe

/ 1 komentarzy / 6 zdjęć


KRZESŁO KARPIOWE - ELEKTROSTATYK F6 Carp
Od dłuższego czasy szukałem krzesełka składanego, które po złożeniu zajmowałoby stosunkowo niewiele miejsca, nadawało by się nie tylko do wędkowania z brzegu, czy pomostu, ale także z katamaranu lub nawet z łodzi. Szukałem i znalazłem produkt polskiej firmy z Częstochowy P.P.U.H. M-ELEKTROSTATYK. Firma produkuje m.in. sprzęt kwaterunkowo-polowy, turystyczno-wędkarski, wózki transportowe i biorąc pod uwagę eksploatowany przeze mnie produkt muszę stwierdzić, że sprzęt jest naprawdę solidny.
Kolejną zaletą fotelika F6 są jego niewielkie wymiary, na tyle optymalne, że zapewniają stosunkowo wysoki komfort.
 głębokość: 400 mm;
 szerokość: 460 mm;
 wysokość: 460 mm
 wysokość oparcia: 400 mm;
 waga: 4 kg
Stopy fotelika zakończone są plastikowymi elementami, dzięki czemu fotelik nie zapada się w grunt, a dodatkowa jest bardzo stabilny podczas użytkowania na pomostach.
Solidny i nieprzemakalny materiał daje gwarancję długoletniej eksploatacji, nawet w przypadku jak delikwent waży ponad setkę.
Składanie i rozkładanie dzięki zastosowaniu czterech płaskowniczków, łączących stelaż zewnętrzny z ruchomym siedziskiem jest nad wyraz proste, a po złożeniu fotelika do jednej płaszczyzny, zajmuje on niewiele miejsca.
Niewygórowana cena (88PLN) jest dodatkowym atutem tego nieskomplikowanego ale pewnego, solidnego sprzętu.

 


4.9
Oceń
(19 głosów)

 

Krzesełko karpiowe - opinie i komentarze

u?ytkownik102837u?ytkownik102837
0
Krzesło bardzo fajne ale ja na zasiadki karpiowe wole jednak fotel. A najlepiej jeśli jest on wyposażony w podnóżek. Pozdrawiam i życzę sukcesów w wędkarstwie. Boczny Trok (2014-07-20 15:37)

skomentuj ten artykuł