Kto nie ma w głowie? Kaptur Buff Mossy Oak

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć


Zaginiona CZAPKA..

Łowienie ryb, przebywanie nad wodą bycie blisko natury to moja prawdziwa życiowa pasja.. I LOVE THIS GAME..Mogłoby się wydawać, że to najbliżej raju jak można być..ale okazuje się, że jest kilka sytuacji, które tą rajską plaże potrafią zamienić w prawdziwy koszmar..w tym przypadku z happy end’em.

Miałem przyjemność uczestniczyć w wyprawie wędkarskiej do Szwecji zorganizowanej przez redakcję portalu wedkuje.pl.. juz na miejscu w Szwecji okazało się, że zapomniałem zabrać z Polski ciepłej czapki..W jesienno/zimowej Szwecji warunki meteo były naprawdę trudne: temperatura w granicach 3-4 stopnie, silny wiatr i intensywne opady deszczu..przetrwanie tego wszystkiego bez czapki było by trudne..

To właśnie był dobry moment i warunki żeby przetestować nowe rozwiązania..do tej pory firmę BUFF kojarzyłem z chustami (kominami)..jak wielkie było moje zaskoczenie (pozytywne) gdy z pomocą przyszedł Rafał który podarował mi i poprosił o przetestowanie nowego produktu firmy BUFF..Hood Buff Mossy Oak OBSESSION

Już po chwili okazało się, że jest to świetne rozwiązanie/produkt. Wodoodporne, wiatroodporne i dobrze wykonane..BUFF chronił moją cenna głowę przez prawie dwa tygodnie i ani razu w żadnej konfiguracji mnie nie zawiódł..zdecydowanie polecam.. 

Maciek „KOŁCZ” Łuczkowski


 


4.8
Oceń
(23 głosów)

 

Kto nie ma w głowie? Kaptur Buff Mossy Oak - opinie i komentarze

antyquariatantyquariat
0
Zakochałem się w nich od pierwszego wejrzenia :) Niedawno dostałem chustę właśnie z myślą o wyprawach nad wodę. Pewnie jak trochę dłużej potestuję również skrobnę kilka zdań. Pozdrawiam ***** (2015-01-14 10:33)
maciekmaciek
+1
Też używam buffa na rybach oraz na co dzień komina buff zamiast szalika, mają ogromny wybór modeli piątka za wpis (2015-01-14 12:23)
kabankaban
0
hmm... (2015-01-14 18:58)
sicinasicina
+1
Tez na tym wyjezdzie uzywalem buffa i polecam. (2015-01-17 12:55)

skomentuj ten artykuł