Zaloguj się do konta

Które produkty firmy Robinson poleciłbyś znajomym - konkurs!

Ogłaszamy nowy konkurs dla społeczności grupy Robinson na wedkuje.pl. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy napisać które produkty firmy Robinson i dla czego, poleciłbyś swoim znajomym. Krótki wpis należy zamieścić w formie posta w specjalnie utworzonym, konkursowym temacie. 

Przypominamy, że konkurs obejmuje wyłącznie osoby należące do grupy Robinson. W każdej chwili możesz do niej dołączyć:  Kliknij -> Dołącz do nas

Posty z Waszymi pracami należy zamieścić w tym temacie.  Kliknij -> Wymyśl hasło promujące sprzęt firmy Robinson!

I miejsce - kołowrotek matchowy Robinson Proffi

Kołowrotek Proffi jest pierwszym kołowrotkiem w linii „Van Den Eynde Robinson Team”. Jest on doskonałym dopełnieniem najwyższej jakości wyczynowych wędzisk, koszy i innych akcesoriów projektowanych przez belgijskich mistrzów spławika, sprzedawanych przez naszą firmę w całej Europie. Jest to doskonały kołowrotek do metody matchowej. Jest nieduży w rozmiarach, lekki, dzięki licznym wycięciom w matchowej szpuli i koszu kołowrotka. Ma bardzo ciekawe rozwiązanie rączki i uchwytu zapewniające trwałe i ergonomiczne użycie. Kołowrotek wyposażony jest w bardzo precyzyjny przedni hamulec, szeroka rolkę kabłąka i cienkościenny, lekki kabłąk, 6 wysokiej jakości łożysk. Dodatkowa szpula również aluminiowa ma standardowy kształt dzięki czemu ten perfekcyjny kołowrotek może być wykorzystany do innych metod łowienia, zarówno przez spławikowców jak i spinningistów.

II miejsce - kołowrotek Long Cast FD Robinson

Wyjątkowo elegancki kołowrotek o nowoczesnej konstrukcji z charakterystycznym małym i wąskim korpusem typu slim body. Kosz o dużej średnicy z płytką metalową szpulą pozwalającą na dalekie rzuty. Na wewnętrznej stronie kosza zainstalowane są szczoteczki zabezpieczające żyłkę przed wkręcaniem się pod kabłąk. Szpula o zwiększonej średnicy zapewnia bardzo duży nawój żyłki za jednym obrotem korbki. Krótka, mocna grafitowa rączka zakończona jest uchwytem dobrze leżącym w ręku. Trzy wielkości tego kołowrotka sprawiają, że można wybrać odpowiedni model do lekkiego, średniego lub cięższego spinningu czy gruntu.


III miejsce - Robinson kołowrotek Feeder 604 FD

kołowrotki Feeder FD – 504 i 604, przeznaczone są do średniego i ciężkiego łowienia na grunt. Płytka szpula zapewnia szybkie schodzenie linki, dzięki czemu można oddawać dalekie rzuty. Kołowrotek jest masywny, dobrze leży w ręku a ergonomiczny uchwyt korbki jest wygodny przy holu dużych ryb. Zwraca uwagę elegancki wygląd Feedera i precyzyjne wykończenia szczegółów: kabłąka, kosza i korpusu.


Regulamin:

1. Na wasze wpisy czekamy od momentu ogłoszenia zabawy do 25 lipca włącznie.

2. Wpis należy umieścić w wątku konkursowym widocznym w grupie Robinson na wedkuje.pl.

3. Jeden autor ma możliwość dodania tylko jednego wpisu

4. Ogłoszenie wyników nastąpi 27 lipca.

Zapraszamy do zabawy!

Czytaj więcej