Zaloguj się do konta

Kuchar Fishing i Wędkarska PasjaCześć,
Nazywam się Jakub Kucharski i jak zapewne się domyślacie stąd wzięła się nazwa mojego kanału na YouTube Kuchar Fishing.
Kilka słów o sobie – mam 29 lat, jestem żonaty. Mamy jedną prześliczną córeczkę, która bardzo bym chciał aby kiedyś poszła w moje ślady.
Wędkarstwem interesuje się od zawsze. Skąd u mnie ta pasja? Nie wiem, trudno odpowiedzieć ale nie bez wpływu pozostaje rodzina, koledzy i znajomi. Początki wędkowania to spławik i Grunt. Oczywiście pojawił się też spinning. I tak do dziś na przemian lubiłem sobie posiedzieć a to przy spławikówce, a to przy feederku a jesienią oczywiście lubiłem pochodzić ze spinem.
Wiadomo, że moje początki nie były związane z dobrym, markowym sprzętem a raczej z wędkami i kołowrotkami uniwersalnymi. Jednak z czasem postanowiłem kupić sprzęt markowy, pewny pozwalający pewnie holować duże ryby. Do tego doszło poznawanie łowisk, poznawanie zwyczajów ryb. Nie obyło się bez rozmów z kolegami, słuchanie ich rad. I tak w pewnym momencie okazało się, że moją ulubioną metodą jest łowienie karpi czy to na ciężko czy na feeder.
Po kilka latach takiego wędkowania jakby bez określonego celu postanowiłem połączyć swoje pasje – jedną jest wędkowanie a drugą filmowanie moich wędkarskich przygód.
Z perspektywy czasu mojego wędkowania widzę, że wędkarstwo nauczyło mnie cierpliwości, spokoju, dostrzegania piękna przyrody i najważniejsze – szacunku do ryb.
Co chciałbym osiągnąć prowadząc swój kanał ?
Chciałbym pokazać młodym ludziom i zachęcić ich do poznawania tego pięknego hobby jakim jest wędkarstwo, Chciałbym przekazać im zamiłowanie do naszej jakże pięknej przyrody, chciałbym aby odkryli zachód słońca, tęczę, wschód słońca, poranną rosę i śpiew ptaków latem o świcie tak głośny, że zawsze mnie budzi jak jestem na rybach. Chciałbym, żeby zamiast spędzać gro czasu przy komputerze spędzali go na rybach.
Dbając o Wasze wrażenia z oglądania moich wypraw kupiłem troszkę sprzętu. Nie chcę reklamować konkretnych marek a czym będę nagrywał chętnie odpowiem w wiadomościach prywatnych.


Zapraszam do śledzenia kanału i subskrypcji  Kuchar Fishing

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej