Zaloguj się do konta

Kurs na Instruktora Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej

Jak już kiedyś wspominałem na łamach Wędkuje.pl. W okręgu PZW Olsztyn szykują się zmiany. Obecnie władze Okręgu Olsztyn, organizują nabór na kandydatów kursu na "Instruktora Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej". Dla wszystkich zainteresowanych, umieszczam treść tego ogłoszenia. I zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniu.

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby prowadzić szkółki wędkarskie, do wzięcia udziału w kursie na Instruktora Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej.

Kurs odbędzie się w Olsztynie w styczniu 2014 roku. Swoje zgłoszenia można składać do dnia 31. grudnia 2013 roku. Kandydatury powinny zawierać: imię i nazwisko, miejscowość, numer telefonu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać:

a) pocztą e-mail na adres: zagospodarowanie.wod.pzw@gmail.com

b) listownie na adres: Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie, ul. Bałtycka 2, 10-136 Olsztyn, z dopiskiem : „Instruktor Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej”.

Kurs zostanie przeprowadzony pod warunkiem uczestnictwa co najmniej 10 osób.

Przypominamy, że Instruktorem Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej może być osoba, która:

- ukończyła 18 lat,

- posiada kartę wędkarską,

- jest członkiem PZW.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Okręgu PZW w Olsztynie pod numerem telefonu: 89 527 34 60 oraz mailowo: zagospodarowanie.wod.pzw@gmail.com

Źródło;
http://www.pzw.org.pl/olsztyn/wiadomosci/87614/60/kurs_na_instruktora_szkolenia_mlodziezy_wedkarskiej

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej