Kutnowska Liga Wędkarska na start

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Realizując Uchwałę Walnego Zgromadzenia Koła zaprosiliśmy przedstawicieli organizacji wędkarskich działających w naszym mieście na rozmowy w sprawie kontynuowania Ligi Wędkarskiej. Przybyli Koledzy z :
Koło nr 110 "MIEJSKIE" Kutno - Prezes Jacek Byczek
Koło nr 111 "MIEJSKIE" Kutno - Prezes Marek Tomczak
przedstawiciel Stowarzyszenia Wędkarskiego "ZALEW" Kutno - Janusz Przybysz.
Obecni byli również - Marek Grzybowski z Koła 109 i Tomasz Kotkowski z Koła 111.
Nie przybył przedstawiciel WKS Kutno a członek klubu J. Byczek przekazał, że Klub nie wystartuje.
Prezes Koła Nr 109 "METALURG" przedstawił wstępne propozycje co do kontynuowania ligi oraz jej regulaminu. Wstępny regulamin był dokładnie analizowany i na bieżąco korygowany. Dalsze uzgodnienia odnośnie formuły, ustaleniu odpowiedzialnych za organizację oraz szczegóły regulaminu zostaną przeprowadzone w dniu 10.03. po konsultacjach podczas zebrań Zarządów poszczególnych organizacji. Wstępnie założono trzy tury : wiosna, lato i jesień na zbiornikach : "ROGAL" , ZALEW" i "OPORÓW ". Założono start drużyn 6 osobowych, zawody jedno turowe, sędziuje zespół 4 osobowy. Klasyfikacja drużynowa, w każdej turze wyróżniany "Łowca Okazów" za największą rybę. Może uda się zorganizować jeden sektor dla wędkarzy + 65 lat, aby również tę grupę uaktywniać na zawodach.
Następnie omówiliśmy start w dniu 2.03. drużyn Kół PZW w trójmeczu na rzece Skrwie Prawej w miejsce odwołanych zawodów podlodowych o "Puchar Przewodniczącego Rady Miasta w Kutnie" ze względu na zanikanie pokrywy lodowej . Jest to rozwiązanie zastępcze.
Koledzy z Koła Nr 111 "MIEJSKIE" poinformowali o przymiarkach do organizacji zawodów spławikowych indywidualnych, które powinny mieć rangę mistrzostw Kutna. Inicjatywa została przyjęta bardzo pozytywnie

 


5
Oceń
(16 głosów)

 

Kutnowska Liga Wędkarska na start - opinie i komentarze

graigograigo
0
Trzymam już kciuki za starszych Kolegów. Może Tatuś wystartuje. Rok temu był w czołówce. Jak będą zawody dla dzieci to poproszę rodziców o zgodę na start. Pozdrawiam kumpli z Koła 109. (2014-02-27 19:45)
okonek1235okonek1235
0
Piękna sprawa jednak coś można zrobić by nasze spotkania na zawodach były ciekawsze. (2014-03-03 18:19)

skomentuj ten artykuł