Zaloguj się do konta

Kutnowska Liga Wędkarska na start

Realizując Uchwałę Walnego Zgromadzenia Koła zaprosiliśmy przedstawicieli organizacji wędkarskich działających w naszym mieście na rozmowy w sprawie kontynuowania Ligi Wędkarskiej. Przybyli Koledzy z :
Koło nr 110 "MIEJSKIE" Kutno - Prezes Jacek Byczek
Koło nr 111 "MIEJSKIE" Kutno - Prezes Marek Tomczak
przedstawiciel Stowarzyszenia Wędkarskiego "ZALEW" Kutno - Janusz Przybysz.
Obecni byli również - Marek Grzybowski z Koła 109 i Tomasz Kotkowski z Koła 111.
Nie przybył przedstawiciel WKS Kutno a członek klubu J. Byczek przekazał, że Klub nie wystartuje.
Prezes Koła Nr 109 "METALURG" przedstawił wstępne propozycje co do kontynuowania ligi oraz jej regulaminu. Wstępny regulamin był dokładnie analizowany i na bieżąco korygowany. Dalsze uzgodnienia odnośnie formuły, ustaleniu odpowiedzialnych za organizację oraz szczegóły regulaminu zostaną przeprowadzone w dniu 10.03. po konsultacjach podczas zebrań Zarządów poszczególnych organizacji. Wstępnie założono trzy tury : wiosna, lato i jesień na zbiornikach : "ROGAL" , ZALEW" i "OPORÓW ". Założono start drużyn 6 osobowych, zawody jedno turowe, sędziuje zespół 4 osobowy. Klasyfikacja drużynowa, w każdej turze wyróżniany "Łowca Okazów" za największą rybę. Może uda się zorganizować jeden sektor dla wędkarzy + 65 lat, aby również tę grupę uaktywniać na zawodach.
Następnie omówiliśmy start w dniu 2.03. drużyn Kół PZW w trójmeczu na rzece Skrwie Prawej w miejsce odwołanych zawodów podlodowych o "Puchar Przewodniczącego Rady Miasta w Kutnie" ze względu na zanikanie pokrywy lodowej . Jest to rozwiązanie zastępcze.
Koledzy z Koła Nr 111 "MIEJSKIE" poinformowali o przymiarkach do organizacji zawodów spławikowych indywidualnych, które powinny mieć rangę mistrzostw Kutna. Inicjatywa została przyjęta bardzo pozytywnie

Opinie (2)

graigo

Trzymam już kciuki za starszych Kolegów. Może Tatuś wystartuje. Rok temu był w czołówce. Jak będą zawody dla dzieci to poproszę rodziców o zgodę na start. Pozdrawiam kumpli z Koła 109. [2014-02-27 19:45]

okonek1235

Piękna sprawa jednak coś można zrobić by nasze spotkania na zawodach były ciekawsze. [2014-03-03 18:19]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej