Kuźnia mistrzów


Nie daleko pada jabłko od jabłoni. Tak można określić poziom, jaki reprezentują młodzi zawodnicy Koła PZW nr 1 w Sulęcinie. Podczas pierwszej tury Mistrzostw Okręgu, która odbyła się 11 maja na Kanale Szerokim w Słońsku uplasowali się na wysokich pozycjach. Wcześniej, bo 14 kwietnia również pierwszą turę MO, ale seniorów zwyciężył nasz kolega Sławomir Matelski.
Seniorzy z „Jedynki” mogą być spokojni i… zarazem niespokojni. Spokojni o to, że mają godnych następców, niespokojni, ponieważ już niedługo mogą im oni zacząć deptać po piętach.
Na Szerokim w Słońsku najlepiej spisali się kadeci. Maksymilian Sobczak zajął pierwsze miejsce, Michał Kaczmarek drugie, a Hubert Czewiuk czwarte. Wśród juniorów do 18 lat trzeci był Szymon Matelski. Nieco gorszy wynik zanotował Mateusz Domagała, który był ostatecznie dziewiąty. Siódme miejsce wśród juniorów U-23 zajął Grzegorz Kabała.
Członkowie koła mogą być dumni z jeszcze jednego powodu. Po dwóch turach MO w spławiku (druga odbyła się 25 maja na Kanale Szerokim w Słońsku) pierwsze miejsce zajmuje nie kto inny, tylko nasz kolega Sławek Matelski.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom „Jedynki” wysokich osiągnięć na szczeblu okręgu.

Adam Piotrowski

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Kuźnia mistrzów - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł