Zaloguj się do konta

Latarka czołowa Mactronic Nomad

Mactronic Nomad


Nowoczesna latarka czołowa, wyposażona w niezwykle silną diodę główną (generującą światło o jasności 180 lumenów) z zestawem kolorowych filtrów oraz dodatkową czerwoną diodą. 


Model Nomad zaprojektowany został z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – pracownikach służb mundurowych, myśliwych, leśnikach czy wędkarzach. Dla tych ostatnich czołówka jest nieodłącznym wyposażeniem wieczornych, czy nocnych zasiadek, Nomad dzięki swoim filtrom sprawdza się w takich sytuacjach znakomicie.


Podstawową diodą zastosowaną w latarce jest model Samsung 3535 – jasność generowanego przez nią światła to 180 lumenów w trybie pracy 100%. Użytkownik ma do dyspozycji również tryby 50%, 10% oraz 5%, co pozwala mu idealnie dobrać moc światła do swoich potrzeb (np. oświetlania bezpośredniej okolicy, zakładania przynęty, czy oprawiania ryb). W zestawie znajdziemy 3 kolorowe filtry (czerwony, zielony oraz niebieski), a także filtr rozpraszający, dzięki któremu ze standardowego, dość wąskiego strumienia silnego światła można uzyskać szerokie, rozproszone oświetlenie najbliższej okolicy użytkownika. Dodatkowa czerwona dioda ma dwa tryby pracy – 100% oraz SOS (co może przyda się w sytuacji awaryjnej).


Latarka jest oczywiście wodoodporna (zgodność z normą IPX4), zaś jej obudowa jest wykonana z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, utrzymanego w ciemnych (zielono-czarnych) barwach. Nie straszne, więc będzie dla niej zmoczenie opryskującą wodą, czy deszcz, który od czasu do czasu potrafi złapać wędkarza. 


Mactronic Nomad zasilany jest trzema bateriami AAA.


                    

Czytaj więcej