Latarka diodowa dla wędkarzy

/ 5 zdjęć


Latarka czołowa, diodowa Konger
W swojej przygodzie z wędkarstwem testowałem przeróżne źródła światła, niezbędne do wędkowania w warunkach ograniczonej widoczności, patrz noc. W raz z rozwojem technologiczny źródeł energii, żarówek, soczewek i wszystkiego, co jest niezbędne do świecenia poprawiała się jakość sprzętu. Poczynając od zwykłej świeczki w słoiku, poprzez latarki na płaskie baterie, długie blaszane latarki chińskiej produkcji, latarki na akumulatorki i wiele innych doszliśmy do technologii i sprzętu, które oprócz dobrej jakości, odpowiedniego czasu świecenie sprawiają też wędkarzowi sporo przyjemności.
W sumie nie tak dawno, gdyż jesienią tego roku i całkiem przypadkowo wpadła mi w ręce latarka Kongera. Co dziwniejsze jest to pierwszy produkt tej firmy w moim i od razu przypadł mi do gustu. Mowa o diodowa latarce czołowej tej firmy wyposażonej w żarówkę LED z soczewką, zasilaną trzema bateriami AAA. Latarka posiada trzy funkcje świecenia. Bardzo silne światło, światło stłumione, światło pulsujące, a także możliwość zwiększania lub zmniejszania oświetlanego pola, tzw. zoom. Dodatkową funkcją jest regulowany kąt świecenia, dzięki wyposażeniu
w stabilny zawias. Gumowa opaska na głowę z dobrej jakości taśmy o regulowanej długości zapewnia komfort obsługi. Bateria ulokowano w specjalnym zasobniku znajdującym się z tyłu głowy.

 


4.7
Oceń
(12 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(4)
Cena:
(3)
Użytkowanie:
(4)

Średnia ocena:

3.7Latarka diodowa dla wędkarzy - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł