Łez garść nad portalem wylana.

/ 3 komentarzy

Wiem że czasami trzeba się przemoc i jak nam coś nie pasuje to podjąć decyzję i zmienić coś w naszym życiu więc postanowiłem na łamach swojego bloga wylać trochę żalu może przyczyni się to do poprawy jakości portalu.

Przestało pasować zachowanie niektórych osób na wedkuje.pl szczególnie stała ingerencja w moje wpisy usuwanie fotografii z tekstu wpisu bo ktoś wie lepiej jak mam swojego bloga prowadzić.

Najbardziej denerwuje mnie hasło" twój post spada z głównej strony", bo go edytowałeś i przywróciłeś mu stan który jako jego twórca mu nadałeś.
Tu powiem że nie zależy mi na tym aby moje posty były na głównej i ktoś je zmieniał niech zostaną na moim blogu i tam trwają w stanie jaki im nadałem.
Zamiast tego lepiej wstawać wpisy których styl i byki wołają o pomstę do nieba a ich autorów trzeba cofnąć do przedszkola bo podstawówka to poziom za wysoki a właściwie to konsekwencje należało by wyciągnąć od osób która je oceniają i zamieszczają.
Bo regulamin nie mówi że prowadzący bloga musi znać zasady ortografii.
Osoby oceniające wpisy potrafią zmienić tytuł ale byków i żenującego stylu nikt nie poprawia
Chciałbym słowa goryczy skierować w stronę redakcji strona główna jest wizytówką portalu jak już zmieniacie na siłę tytuły wpisów to poprawcie rażące byki, czy styl wypowiedzi, również śmieszne wpisy zawierające się w trzech bezsensownych zdaniach zostawcie na blogach ich właścicieli.

Rozważyć należy również zamieszczane porad małoletnich "ekspertów" wędkarstwa, którzy albo przepisują teksty z gazet lub stron albo udają znawców materii wszelakiej. Stan taki należy nazwać wprost plagiatem.
Miło by było też aby od czasu do czasu dodać na główną jakieś archiwalne porady napisane przez uznane osoby w świecie wędkarstwa a nie na siłę zastępować je przez wyssane z palca lub przepisane posty dzieci.

O forum to nawet się nie wypowiem jeden wielki bałagan tysiące pokrewnych wątków ale moderatorzy potrafią usunąć jedyny post z sensowna informacją bo ktoś użył znacznika aby wyróżnić swoją wypowiedź ale ja się pytam jakim prawem bo żaden regulamin serwisu nie zabrania korzystania z znaczników.
Ale zezwala w ingerencję w treść naszych wypocin.

I my użytkownicy musimy się pochylić nad sposobem oceniania przez nas i komentowania niektórych wpisów niektórzy chyba wklejają swoje komentarze i standardowo 5 i skomentowane ocenione jet ułamek punktu następny wpis.
Osobiście uważam że wystawienie komentarza związanego z wpisem i zawierającego słuszne słowa krytyki jest oznaką szacunku dla autora bo przeczytaliśmy uważnie jego pracę i doceniliśmy jego wysiłek.

Postarajmy się być szczerzy i uczciwi względem siebie i innych nie chwalmy złych wpisów i uczyńmy ten portal lepszym.


 


4.3
Oceń
(11 głosów)

 

Łez garść nad portalem wylana. - opinie i komentarze

rysiek38rysiek38
0
Coś w tym jest co napisałeś choć z jednym zgodzić się nie mogę a mianowicie z tym że "dzieci"racji nie mają bo wbrew pozorom czasem potrafia wiedzą przytrzeć nosa niejednemu wydze choć to nie często ma miejsce no ale jednak a co do ingerencji w tekst i tytuł to inna sprawa (może by tak po konsultacjii z autorem) P.S. do mojego pierwszego wpisu na blog redakcja sama dodała mi ilustrację i zamieściła na str.gł. i za to akurat jestem jej wdzięczny. Pozdrawiam ! (2014-06-30 18:52)
patryk-kociembapatryk-kociemba
0
Co do twojej wypowiedzi nie można się nie zgodzić, ostatnio przeglądając forum patrzyłem na ilość pokrewnych tematów to ręcę mi opadały. Także tematy nowo zakładane czasami bez sensu, którch odpowiedzią są tylko linki do wyszukiwarki jest ogrom. Ubolewam, że chyba nikt nad tym nie panuję - żal i poracha. pozdrawiam (2014-07-04 10:00)
pompipspompips
0
Nie mówię że nie mają ale ich prace to czasami teksty przeklejone z wiki lub przepisane z gazet z nieznacznymi zmianami pisałem o plagiacie. (2014-07-04 10:25)

skomentuj ten artykuł