Liny w samo południe na MVDE.

/ 7 zdjęć


Witam o to kolejny popołudniowy wypad na ryby z zanętą którą testuje od Robinsona
Tym razem korzystam z nowej mieszanki MVDE zanęty EXPO z dodatkiem ADDITIVE BRASEEM Karmel oraz Robinson Liqud Feeder
Mamy tylko kilka godzin do wieczora na wędkowanie.Wspólnie z  tatą postanowiliśmy jednocześnie przetestować mieszankę od Marcela przygotowaną na dzisiejszy wypad. Takie wędkowanie jest ciekawsze
bo stosujemy różne metody połowu a ponadto każdy z nas łowi w odmienny sposób ale zacznijmy od początku.
Po rozrobieniu i namoczeniu w atraktorze od Marcela zabraliśmy się za wędkowanie łowiliśmy na zbiorniku PZW Jeżów. Nieduży zbiornik, który charakteryzuje się mulistą wodą oraz masą roślin na dnie ale przede wszystkim co go wyróżnia od innych to jego cudowny klimat .
Na początku wędkowania ryby nie chciały zbytnio współpracować u mnie na koszyk brania były bardzo delikatne natomiast u taty brały niewielkie wzdręgi na spławik Robinson
po około godzinie zauważyliśmy że ryby zmieniły miejsce żerowania a razem z nimi I my zmieniliśmy swoje miejsce wędkowania i to od razu przyniosło skutek u mnie zaczęły brać liny a u taty na przemian meldowały się wzdręgi oraz liny na feeder pomimo iż spławik poszedł w odstawkę.
Postanowiliśmy się skupić na tych trochę większych rybach
Przez całe 4 godziny wędkowania łowiliśmy głównie liny oraz od czasu do czasu odławialiśmy wzdręgi .
Przechodząc do podsumowania wypad był bardzo mile spędzony a ryby pomimo niewielkich rozmiarów przyniosły nam dużo radości, zanęta była skuteczna, o bardzo słodkim zapachu oraz bogatej frakcji.
Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z tej mieszanki od Robinsona pozdrawiamy was I życzymy połamania .

 


4
Oceń
(10 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Liny w samo południe na MVDE. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł