Łukasz Książek - mistrz Koła METALURG Kutno

/ 5 zdjęć


Rozpoczęliśmy nowy sezon rywalizacji o tytułÂ wędkarza roku 2018 zdobywanego w serii zawodów z cyklu Grand Prix Koła, w skład którego wchodzą mistrzowskie zawody w poszczególnych konkurencjach wędkarskich oraz zawody otwarcia i zakończenia sezonu. Do startu w pierwszych zawodach z tego cyklu o tytuł mistrza w konkurencji wędkarstwa podlodowego o puchar firmy „GOSP – Rol” Bzówki Krzysztofa Zdziarskiego zgłosiło akces 19 wędkarzy. Ostatecznie na starcie stanęło 16 zawodników. Obowiązki sędziego głównego pełnił kol. Zbigniew Kowalski, sędzią sekretarzem był kol. Wojciech Jańczak. Do ostatniej chwili wahały się losy zawodów, szukaliśmy bezpiecznego łowiska. Dopiero na dzień przed rywalizacją po wielokrotnym sprawdzeniu stanu pokrywy lodowej zostało zaakceptowane jezioro Przytomne. Jednak prognozowane mrozy na niedzielę budziły trochę nasze obawy. Jadąc na miejsce zbiórki termometr wskazywał – 16,50 C. Jednak ranek okazał się bardzo słoneczny i bezwietrzny. Obecnych powitał Prezes Koła życząc miłego spędzenia czasu oraz przypomniał o najbliższych planach w życiu Koła. Po odprawie wystartowaliśmy o godz. 900 w dwóch sektorach. Sektor A słabo się spisał, natomiast sektor B przywitał wędkujących dobrze żerującymi rybami. Piękna pogoda to i humory dopisywały a atmosfera zawodów była przednia.
Wyniki pierwszej tury :
Sektor A :
1.Nowak Arkadiusz – 165 pkt.
2.Zdziarski Krzysztof – 120 pkt.
3.Koliński Jarosław – 90 pkt.
Sektor B :
1.Saczuk Przemysław – 1.310 pkt.
2.Książek Łukasz – 695 pkt.
3.Pierzchała Wojciech – 380 pkt.
Spożywamy II śniadanie i już przystępujemy do dalszej rywalizacji w drugiej turze. Pogoda nadal super : słonecznie, lekkie podmuchy wiatru i odczuwalne ciepło.
Wyniki pierwszej tury :
Sektor A :
1.Książek Łukasz – 1.205 pkt.
2.Pierzchała Wojciech – 990 pkt.
3.Saczuk Przemysław – 830 pkt.
Sektor B :
1.Błaszczyk Szymon – 1.220 pkt.
2.Derej Mikołaj – 806 pkt.
3.Koliński Jarosław – 590 pkt.
Organizatorzy Krzysztof Zdziarski i Alek Rzeźnik zapraszają na gorące flaki, a komisja sędziowska czyni swoje powinności. Szybko uwinęli się z ustaleniem końcowej klasyfikacji i wywiesili wyniki.
Ostateczna kolejność :
1.Książek Łukasz – 3 pkt.
2.Saczuk Przemysław – 4 pkt.
3.Pierzchała Wojciech – 5 pkt.
4.Błaszczyk Szymon – 6 pkt. 1.250 gr.
5.Derej Mikołaj – 6 pkt. 865 gr.
6.Koliński Jarosław – 6 pkt. 680 gr.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Łukasz Książek - mistrz Koła METALURG Kutno - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł