Magazyn Karp Max - łowimy wędkarskie emocje

/ 2 zdjęć


Karp jest rybą, która zwykłemu śmiertelnikowi kojarzy się przede wszystkim z wigilijną kolacją. Tylko wędkarze wiedzą, jak wielką przyjemnością może być łowienie karpi nie tylko po to, by później je zjeść. Wyprawy na połów karpia to niezwykła przygoda, którą pokocha każdy, kto ceni sobie rekreację outdoorową i survival.


Na wszystkich, którzy chcą wejść w świat wędkarstwa karpiowego, czeka cenne źródło informacji. To dwumiesięcznik KarpMax. Jeśli szukasz eksperckich porad i chcesz złapać karpiowego bakcyla to magazyn właśnie dla Ciebie.


Promujemy wędkarstwo karpiowe już od 13 lat

KarpMax ukazuje się nieprzerwanie od ponad dekady pierwszy numer pojawił się na rynku wydawniczym już w 2003 roku. Jest pierwszym i najbardziej znanym w Polsce czasopismem poświęconym wędkarstwu karpiowemu. Początkowo  magazyn ukazywał się jako kwartalnik, a od 2012 roku, w związku z dużym zainteresowaniem, wydawany jest już co dwa miesiące. To my, również jako pierwsi, zaczęliśmy propagować zasadę Catch & Release, udowadniając, że przyjemność z łowienia nie zawsze musi się kończyć tym, że ryba ląduje na stole.

W każdym numerze na fanów łowienia karpi zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją wędkarską przygodę, jak i prawdziwych profesjonalistów czeka moc inspirujących artykułów. Z Karp Max możesz poznać wędkarstwo karpiowe od podszewki.


Kup magazyn Karp Max tutaj >>

Porady, wyprawy, testy sprzętu i więcej

Każdy wydany na kredowym papierze numer KarpMaxa przynosi czytelnikom mnóstwo praktycznych porad i wskazówek, relacji z łowisk, testów najnowszego sprzętu i wiele więcej. Stałymi rubrykami są m.in. Parada Łowców, gdzie można się pochwalić swoimi wędkarskimi trofeami, Klamoty prezentujące nowinki sprzętowe, a także emocjonujące opisy wypraw wędkarskich czy prezentacje wód karpiowych w Polsce i za granicą. A to tylko kilka spośród wielu atrakcji. 

Od 2016 roku, wypływamy na jeszcze szersze wody i wprowadzamy dwa nowe działy. Pierwszy z nich, Feeder Max to odpowiedź na wzrastającą popularność nowych sposobów połowu karpi, na tzw. Method Feeder. Drugi, Sum Max wprowadza w świat połowu największej ryby naszych wód, czyli suma, który często jest przyłowem podczas karpiowych zasiadek.  Do tego na czytelników czekają atrakcyjne konkursy z nagrodami, które ucieszą każdego miłośnika wędkarstwa.


Eksperci na łamach KarpMax

Nad poziomem merytorycznym KarpMaxa czuwa od samego początku Przemysław Mroczek - propagator wędkarstwa karpiowego, autor książek wędkarskich i karpiowych filmów DVD. A na łamach magazynu swoje praktyczne porady, opinie czy relacje z wypraw publikuje cała śmietanka wędkarstwa karpiowego eksperci także spoza Polski. Piszą dla nas m.in.: m.in. Zbigniew Hukałowicz, Tomasz Wasilewski, Paweł Szewc, Steve Briggs czy Andy Chambers. Niektórzy z nich występują także w filmach kręconych przez Karp Maxa, które dostępne są na kanale www.youtube.com/karpmaxplDodatkowo KarpMax jest organizatorem prestiżowych imprez wędkarskich i zawodów karpiowych - m.in. Polskich Eliminacji do World Carp Classic, Srebrnego Haka oraz KonSzachtów z Foxem.

Gdzie kupić Karp Max?

Nasz magazyn znajdziesz w najpopularniejszych sieciach takich, jak Empik, Ruch oraz Kolporter oraz w ok. 30 najlepszych sklepach wędkarskich w całej Polsce. Od 2016 roku czytelnicy będą mogli także skorzystać z wydań elektronicznych na smartfony i tablety.

Specjalne oferty czekają dodatkowo na tych, którzy zdecydują się na wykupienie prenumeraty. Do wydań w prenumeracie są dołączane atrakcyjne prezenty, m.in. premierowe karpiowe filmy DVD, plakaty z karpiami, katalogi
firm wędkarskich i wiele więcej.

KarpMax pozwoli Ci wejść w fascynujący świat wędkarstwa karpiowego. Poznaj nasz magazyn i spójrz na łowienie ryb z zupełnie nowej perspektywy.


Kup magazyn Karp Max tutaj >>

Autor tekstu: Karp Max

 


4.2
Oceń
(13 głosów)

 

Magazyn Karp Max - łowimy wędkarskie emocje - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł