Maj '14 na sportowo w Kole PZW nr 109

/ 4 zdjęć


Miesiąc maj jak zwykle będzie przebiegał w naszym Kole na sportowo. Rozpoczynamy od współorganizacji zawodów wędkarskich Gminy Nowe Ostrowy o puchar Wójta Gminy Kutno Zdzisława Kostrzewy na „ROGAL-u” w dniu 1.05. Zawody otwarte dla mieszkańców gminy. Tego samego dnia startuje drużyna w zawodach Stowarzyszenia Wędkarskiego „ZALEW” Kutno o puchar Prezydenta Miasta Kutno.
11 maja są zawody otwarcia sezonu na „ROGALU” a zaprasza na nie firma „MANAGER” Kutno Mirka Piątka – Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Koła. Zawody jednoturowe wchodzące do klasyfikacji „Wędkarz Roku’2014”.
Następny weekend to już rodzinna wyprawa nad morze podczas, którego odbędzie się cykl zawodów w wędkarstwie morskim wg poniższego harmonogramu :
 16.05. Mistrzostwa Koła w połowie belony o puchar „TOMTEX TRADING”
 17.05. VI Mistrzostwa Morskie Kutna o puchar Prezydenta i Przewodniczącego Rady Miasta
 18.05 XXVI Mistrzostwa Morskie Koła o puchar „TRANSMICHOR”
 19.05 zawody „BELONADA” o puchar „ZBIGRA”
W programie pobytu przewidujemy zorganizować : wspólne grillowanie, wycieczki po Kaszubach, odwiedzenie miejsc pamięci narodowej. O ile dopisze pogoda to spodziewamy się wyjazdu nawet 90 osób. Bazą wypadową jest Jastrzębia Góra, a na dorsza wypływamy z Władysławowa.
Wiele osób wybiera się na majowe weekendy do naszych stanic w Kromszewicach. Oprócz relaksu i łowienia ryb część czasu poświęcą na prace na rzecz naszej skromnej letniej siedziby.
W załączeniu trochę zdjęć z lat poprzednich.

 


5
Oceń
(7 głosów)

 Maj '14 na sportowo w Kole PZW nr 109 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł