Majówka 2013

/ 2 komentarzy / 9 zdjęć


Na tegoroczną majową ucieczkę z miasta wybraliśmy, trochę przewrotnie, polski biegun zimna.
W Warszawie już pękały pąki i kasztan pokazał swoje pierwsze wiosenne listki a na miejscu okazało się, że dopiero kilka dni przed naszym przyjazdem pękł lód na jeziorze. Woda była lodowata i trudno w niej było opłukać ręce po wypuszczeniu zestresowanego leszcza. W sumie mogłabym tu opisać pasmo swoich sukcesów ale nie o to chodzi. Przynajmniej tym razem ;) Oszem, złowiłam niezliczoną ilość krasnopiórek, leszczy i kilka okoni ale największe wrażenie zrobiła na mnie okolica i spokój, który mnie tam otaczał.
Tym razem nie zdradzę gdzie byłam, pozostanie to moją tajemnicą i moim miejscem, z którego zdradzę Wam kilka widoków.

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Majówka 2013 - opinie i komentarze

ferozaferoza
0
Super fotki, fajne klimaty. Nie zawsze słowa są najważniejsze, a i wyniki naszych wędkarskich eskapad, nie tylko z powodu złowionych ryb, mogą dać nam satysfakcję. To co wokół nas się dzieje, jest równie ważne, a może, czasem, ważniejsze! Pozdrawiam, *****! (2013-05-16 12:58)
rysiek38rysiek38
0
Wczesna wiosna to moim zdaniem najlepszy czas na krasnopiórkę a w tym roku niestety przypadło to własnie na maj,normalnie to ganiałbym za linkiem i karasiem ale niestety przyroda miała miesięczny poślizg (2013-09-09 17:56)

skomentuj ten artykuł