Majówka z Jaxonem - konkurs!

/ 4 zdjęć


Zapraszamy na konkurs dla członków grupy Jaxon. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku zdaniach receptę na udaną majówkę wędkarską. Oceniane będzie wasza pomysłowość i kreatywność. 

Jeśli jesteś fanem sprzętu wędkarskiego firmy Jaxon, a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy, możesz to zrobić teraz!   Grupa firmy Jaxon 

Aby wziąć udział w konkursie, Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku zdaniach receptę na udaną majówkę wędkarską i umieścić tekst w poście na forum w specjalnie utworzonym do tego temacie. link -  https://forum.wedkuje.pl/f,majowka-z-jaxonem-konkurs,748620,0.htmlNa autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody.

I miejsce -  kołowrotek Jaxon Monolith Spin MS 200 + nożyczki wędkarskie 

MONOLITH SPIN firmy Jaxon to kolejny krok naprzód w technologii tworzenia specjalnych konstrukcji kołowrotków spinningowych. Całość mechanizmu zamknięta w szczelnym, metalowym korpusie chroniącym przed przypadkowym uszkodzeniem, a jednocześnie zdecydowanie wzmacniającym całość konstrukcji. Dodatkowy system optymalizujący ułożenie żyłki nawijanej na szpulę. Bardzo dobre wyważenie, zespół 9 łożysk kulkowych i łożyska oporowego, zapewniają charakterystyczną miękką pracę wyczuwalną przy pierwszych przekręceniach korbki. Wydłużona szpulka główna z atrakcyjnymi wyżłobieniami zbudowana z aluminium, w komplecie zapasowa szpulka grafitowa. Metalowa korbka CNC z ergonomicznym uchwytem. Górna regulacja hamulca.

II miejsce -  kołowrotek Jaxon Splendid RD 300 + nożyczki wędkarskie 

Nowoczesny, profesjonalny kołowrotek z dolną regulacją hamulca. Stabilny mechanizm zbudowany z wykorzystaniem 7 łożysk kulkowych oraz łożyska oporowego OWC. Szpulka główna z duraluminium, zapasowa szpulka grafitowa. Metalowa korbka CNC toczona z jednego elementu metalu. Szybka możliwość zmiany położenia korbki dla wędkarzy leworęcznych. W ofercie 4 podstawowe rozmiary oraz specjalna wersja 300M z płytszą szpulką match. Uniwersalne przeznaczenie z preferencją spinningu.

III miejsce - latarka na czoło Jaxon okrągła 

IV miejsce - czapka Jaxon


Regulamin:

1. Aby wziąć udział w konkursie, Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku zdaniach receptę na udaną majówkę wędkarską i umieścić tekst w poście na forum w specjalnie utworzonym do tego temacie najpóźniej do 27 kwietnia.

2. Tekst należy umieścić w wątku konkursowym widocznym w grupie Jaxon na wedkuje.pl.

3. Jeden autor ma możliwość dodania tylko jednej recepty na udaną majówkę.

4. Zwycięzcy zrzekają się praw do swoich prac na rzecz firmy Jaxon

4. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 kwietnia.

Zapraszamy do zabawy!

 


4.7
Oceń
(19 głosów)

 

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki

Wędkarstwo wiadomości