Małe wprowadzenie

/ 4 komentarzy

Witam wszystkich wędkarzy. Jestem nowy na portalu Wędkuje.pl. Zaczynam dopiero przygodę z tym portalem. Zamierzam prowadzić aktywnie swój blog. Jestem zapalonym wędkarzem, pełnym pasji. Mam 18 lat, a łowię już od 4 roku życia. Metoda jaką łowię to spining i casting. Mam już na koncie pare metrówek. Zamierzam pisać artykułty z każdej z wypraw i wrzucać zdjęcia, a także opowiadac o moich obserwacjach i doświadczeniu, a uważam, że jak na taki wiek nie jest ono małe, a wręcz szerokie. Co więcej, aktywnie biorę udział w zawodach dla spiningistów i daje mi to dużo satysfakcji. Mam zamiar dzielić się informacjami, a także pokazywać pewne wskazówki, które są bardzo przydatne zwłaszcza dla ludzi uczących sie łapania zwłaszcza tą metodą. Łowię aktywnie w każde weekendy i zamierzam to pokazywać.

 


4.3
Oceń
(8 głosów)

 

Małe wprowadzenie - opinie i komentarze

Basia KierBasia Kier
+2
No to czekamy na próbkę z -koniecznie - zdjęciami. Zaczynaj! (2022-02-14 20:50)
ryukon1975ryukon1975
+2
Sam sobie poprzeczkę postaiłeś już na wstępie bardzo wysoko. Więc nie powinieneś się dziwić że oczekiwania są też nie małe. Dawaj więc i pisz jak to się te ryy łowi nie "łapie" jak napisałeś. "pewne wskazówki, które są bardzo przydatne zwłaszcza dla ludzi uczących sie łapania zwłaszcza..." (2022-02-14 21:04)
SmolikSmolik
+1
Artykułów ostatnio "tyle co kot napłakał", więc z zaciekawieniem będę czekał na Twój inauguracyjny wpis. Przyłóż się porządnie, bo z tego co widzę, to już teraz Twoja zapowiedź ściągnęła tu doborowe towarzystwo. Pozdrawiam serdecznie :) (2022-02-14 21:45)
ryukon1975ryukon1975
0
Z wpisami jak widzę rzeczywiście marnie. Chwilę mnie nie było i wszystko padło. :) Może ale jeszcze nie wiem kiedy mi się zechce. :) Póki co mam jeszcze trochę roboty, właśnie zrobiłem sobie przerwę. (2022-02-15 10:04)

skomentuj ten artykuł