zawody otwarcia sezonu o puchar firmy „MANAGER

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć


Okręg Mazowiecki Polskiego Związku Wędkarskiego Koło Nr 109 „ METALURG” Kutno oraz firma "MANAGER" Kutno Mirosława Piątka zaprasza na zawody otwarcia sezonu o puchar firmy „MANAGER” Kutno w dniu 7.05.2017 r. na jeziorze „GRÓJEC” .
Odprawa godz.8.00,start 8.30, zawody trzy godzinne, zapisy do 2.05. u Skarbnika Koła po wpłaceniu dobrowolnej składki na sport i rekreację.
Zawody zaliczają się do klasyfikacji „Wędkarz Roku’2017”. Obowiązkowo siatka na ryby i wypychacz haczyków zgodnie z obowiazującym w Kole regulaminem zawodów.
Zbiórka obok miejsca rekreacji i wypoczynku. Dla najlepszych puchary i nagrody. Wspólny posiłek po zawodach, prosimy zabrać naczynia jednorazowe i napoje. Dojazd we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy.
Właściciel Firmy „MANAGER”                         Kapitanat Sportowy                                                Zarząd Koła
          Mirosław Piątek
 

 


4.7
Oceń
(7 głosów)

 

zawody otwarcia sezonu o puchar firmy „MANAGER - opinie i komentarze

troctroc
+3
"Prosimy zabrać naczynia jednorazowe"- nie to abym się czepiał ale nie brałem jeszcze udziału w zawodach, gdzie puchar fundowała firma a gdzie byłem zobligowany posiadać własne naczynia jednorazowe- a troszkę tych zawodów "obskoczylem" i jest to jak dla mnie lekki nietakt. Pozdrawiam. (2017-04-17 15:11)

skomentuj ten artykuł