Mapka wód Okręgu PZW Krosno

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Image Hosted by ImageShack.usTaka mapka nie jest droga. Ja za swoją zapłaciłem niecałe 20 zł - chyba coś koło 18 zł. Niedroga, a przydatna. Dlaczego? Postaram się to zaraz opisać.
Na stronie "tytułowej" znajdują się dane Okręgu, którego mapka jest w środku. Po drugiej stronie mamy jasno przedstawione na mapie Polski wszystkie nasze Okręgi PZW.
Po otworzeniu mapy (otwarta całość jest dość duża) mamy przedstawione - również opisane - jedno z najlepszych, najlepiej zagospodarowanych łowisk Okręgu.
Następnie znajduje się Wykaz wód nizinnych danego Okręgu. Poniżej w tabelce możemy zobaczyć jakie łowiska komercyjne znajdują się w naszym regionie oraz które z kół się nim opiekuje. Obok mamy Wykaz wód górskich danego Okręgu. W moi przypadku jest to dość obszerna tabela. I na odwrocie wreszcie mapa. Numerkami oznakowane są łowiska komercyjne (które mamy w tabeli na odwrocie), a resztę możemy odczytać z legendy. Wszystko jest ciekawie zaznaczone: wody górskie są inaczej oznakowane niż nizinne, zaznaczone są obszary gdzie nie można wędkować. Są również zaznaczone dzikie jeziorka i stawy (itp.), które nie należą do PZW. Na mapie mamy również informację, gdzie znajduje się jakiś Park Krajobrazowy lub Narodowy.
A więc przydatna mapka. Zachęcam do jej kupna. Można ją kupić pod linkiem: http://www.bik-mapy.pl/mapy-wedkarskie-c-27.html?zenid=603baead9062b8e29f715c9486ddf87f
Pozdrawiam wszystkich.
I jeszcze kilka fotek wyżej opisywanego przedmiotu:

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Mapka wód Okręgu PZW Krosno - opinie i komentarze

jezierjezier
0
Takie mapki to fajny gadżet, sam kupiłem jakiś czas temu mapkę zalewu Solińskiego z topograficznie pokazanym dnem, nie zgadza się wszystko w 100% ale zawsze daje to jakiś obraz tego czego możemy się spodziewać. (2013-07-31 17:45)
pawel75pawel75
0
Przydatna rzecz ! Szkoda, że mój okręg nie posiada takowej z wykazem przynajmniej co ciekawszych łowisk. Pozdrawiam ! (2013-07-31 18:18)

skomentuj ten artykuł