Marzenie ściętej głowy

/ 2 komentarzy

Abo czLowiek mylśi a pón Bucek kryśli jak godoł mój Starzyk.
W środę tak jakoś coś mnie naszło włączyć TVP mimo że tego po ostatnich "roszadach"nie robię z przyczyn oczywistych no ale załapałem się na jedna z prognoz pogody z przekazem że teraz już tylko lepiej a weekend - istna bajka :-)
 Natychmiast parę telefonów do kumpli z pytaniem o plany,wstępnie umowa na sobotnie popołudnie lub niedzielę i akja pt ZDOBYCIE ROBALI !!!
 Niestety w okolicznych pożal się Boże wędkarskich posucha,czerwone,pinka,ochotka to chyba słowa obco już tam teraz  brzmiące,owszem zanęty karpiowe i sucha karma dla wyrobów psopodobnych ful wypas no ale co tam...
 Wiele lat temu jakoś się radziliśmy więc i teraz będzie ok.
Sobota niestety odpadła z racji roboty więc akcja pt .jedziemy na robale i tak też się stało .
 Moje miejscówki okazały się w miarę wydajne i zaraz po powrocie do domu szykuję zestawik tak jak i koledzy bo plan to niedziela około południa na wspó0lny wypad.
 Niestety prognozy pogody miały tyle wspólnego z rzeczywistością co plan na sto dni rządu w porównaniu z obietnicami przed wyborczymi.
Zaraz po przebudzeniu jak zwykle wystawiając parę smakołyków ptaszkom na parapet byłem prawie pewien że wypad szlag trafił z racji wiatru mimo cichej nadzieji że może się uspokoi,niestety coraz gorzej.
 Za oknem wiekowy kasztan można by rzec twardy jak dąb wychylał się o dobre dwa metry czyli trza by mieć chyba 30-gramowe spławki by mie jakie kolwiek szanse na rzut w upatrzone miejsce między trzinkami,no ale plus to to że robale mamy i za tydzień znów weekend :-(

 


4.4
Oceń
(13 głosów)

 

Marzenie ściętej głowy - opinie i komentarze

barrakuda81barrakuda81
+1
Samo życie. Ja się nawet jeszcze nie przymierzam bo za tydzień ma być znowu zimno. Zawsze zaczynam tak około 10 kwietnia to i w tym roku jeśli pogoda pozwoli bedzie podobnie. (2016-03-07 09:24)
rysiek38rysiek38
+2
Z ttymi prognozami to istne jaja,co stacja to inaczej i bynajmniej nie chodzi o szczegóły ,zresztą jak pisiory opanowały tvp to telewizor stał się u mnie podstawką pod kwiatek ,nawet moje kocisko na nim nie siedzi bo zimny a było to jego ulubione miejsce :-) (2016-03-07 22:02)

skomentuj ten artykuł