Memoriał po raz XXI

/ 12 zdjęć


Na ten dzień czekaliśmy rok. Dnia 24 września 2016r oddajemy hołd  na cmentarzu Parafialnym. Przed rozpoczęciem zawodów złożyliśmy kwiaty na grobie kol. Romka Markuszewskiego i zapalając znicze, Kol. Romek -  ostanie lata pełnił służbę w Straży Rybackiej, a przez długi czas związany był ze sportem wędkarskim  organizując  między innymi imprezy i zawody dla dzieci.
 Memoriał rozpoczął uroczyście Komendant Powiatowej Staży Rybackiej kol. Lech Sadowski w towarzystwie  brata zmarłego kol. Andrzeja, symboliczny sygnał na trąbce dał początek już XXI zawodom wędkarskim. Frekwencja na tegorocznej edycji była niska na 19 zgłoszonych zawodników stawiło się 15 zawodników.  S.S.Ryb. ,którą  dowodzi już od kilkudziesięciu  lat  kol.Leszek i nie zważając na brak kasy potrafi znaleźć kilku sponsorów aby zorganizować po raz kolejny ten Memoriał.
 
WynikI:
Andrzej Markuszewski – 6660pkt
Leszek Osiński – 4570pkt
Robert Bronskowski – 4490pkt
Sebastian Słomiński – 4445pkt
Bartosz Skonecki – 3710pkt
Stefan Tomella – 3605pkt

 Poza najlepszymi tego dnia wędkarzami,  pucharami, dyplomami  i nagrodami wyróżniona została  cała szóstka zawodników. Komendant Społecznej Straży Rybackiej od uczestników tych zawodów otrzymał   podziękowanie za organizację zawodów z prośbą aby pamięć o Romku nie była nigdy zapomniana.  .
 

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Memoriał po raz XXI - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł