SG 2 Micro Game – zabawa z delikatnym sprzętem

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć


Zima powoli zaczyna ustępować. Wczesna wiosna to czas kiedy spinningiści tradycyjnie ruszają z lekkimi zestawami w poszukiwaniu małych drapieżników. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego wędziska do lekkiego łowienia. Przykładem takiej wędki jest Savage Gear SG2 Micro Game. Modele Micro Game z serii SG2 marki Savage Gear to wędziska zaprojektowane do operowania najmniejszymi przynętami. Ich optymalne wyważenie zapewnia doskonałe czucie, a szybka akcja pozwala na dostateczny margines błędu podczas walki z rybami, by uniknąć jej spięcia lub zerwania zestawu. Wędziska zoptymalizowane do łowienia: najmniejszymi gumami, wahadłówkami i woblerami. Oferują doskonałe wyważenie, czucie i design. Wędki zbudowane są w oparciu o lekkie i mocne blanki z japońskiego włókna węglowego Toray uzbrojone w przelotki Coil Control. Pozwalają daleko i precyzyjnie wyrzucać przynętę i to bez wysiłku. 

Wyróżniają je: 

1. Blanki z japońskiego włókna węglowego Toray 24+30T

2. Przelotki Seaguide CCS ze stali nierdzewnej z pierścieniami SiN

3. Najwyższej klasy mocowanie kołowrotka z włókna węglowego ze zdwojonym pierścieniem

4. Zakończenie dolnika z mieszanki korka i gumy

5. Ergonomicznie ukształtowane uchwyty z pianki EVA

 6. Dołączone wysokiej klasy pokrowce 


Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta: https://savage-gear.com/products/rods/freshwater-rods/predator/spinning/sg2-micro-game

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 2)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(3.5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

4.4SG 2 Micro Game – zabawa z delikatnym sprzętem - opinie i komentarze

Jakub WośJakub Woś
+1
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:
Narwałem się na kij 0-2g. Dotychczas kije o tej gramaturze widziałem tylko w cenach 600 zł z okładem. A tu kij za nieco ponad 200zł. Bez namysłu zamówiłem. Przeszedł i po wypakowaniu już widziałem że jakiś masywny w porównaniu z innymi o podobnej gramaturze. Podczepiłem młynek z plecionką 0,06mm i dałem na koniec główkę 0,5g - kij się nie ładował. Założyłem 1g - kij się nie ładował, 2g nadal nic. 4g ( a więc 2 razy więcej niż górne cw) i wtedy dopiero kij załadował się jak trzeba. Z resztą to widać to na załączonych do artykułu zdjęciach jakie przynęty tam są podpięte. Wobler kilka cm i zdaje się wahadło podobnej długości. To nie są przynęty po 1-3g jakie zaleca producent. Stwierdziłem, ze kij sprzedam a tu cena z ponad 200zł spadła już w sklepach do 150zł. Chyba się ludzie poznali jak i ja. (2021-02-25 17:32)

skomentuj ten artykuł