Zaloguj się do konta

Międzynarodowy Dzień Dziecka 2011

Dla chcącego nic trudnego! Zasadę tą potwierdzili wędkarze z Koła PZW „ OKOŃ” przy IDS Huty Częstochowa z Prezesem i Radnym Miasta Częstochowy Dariuszem Kapinosem na czele. Kolejny raz z rzędu bowiem zorganizowali nad brzegami zbiornika Poraj wielki festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Atrakcji nie zabrakło, a dzięki nim nikt nie zwrócił uwagi na pochmurne niebo i pokapujący czasem z niego deszcz. Jak na to święto przystało dzieciaki świetnie się bawiły a uśmiechy z ich twarzy nie znikały!
W programie imprezy znalazły się takie punkty jak np.: rzuty do celu, sporty walki na wesoło, wędkowanie nagród z koca. Można było spróbować przejażdżki quadem, upiększyć buzię specjalnymi farbami do malowania na skórze, zagrać w piłkarzyki.
Organizatorzy zapewnili ciepły posiłek w formie grilla. Oczywiście ani jedno z ponad 70 dzieci nie opuściło festynu bez słodkiej paczki. Każde z nich zostało nagrodzone zabawką. Wiele z nich wylosowało także nagrody z loteryjki.
Imprezę uświetnili i bawili się razem z dziećmi: Poseł na Sejm RP Pani Halina Rozpondek, Poseł na Sejm RP Jacek Kasprzyk, Prezydent Miasta Częstochowa Krzysztof Matyjaszczyk, Radna Miasta Częstochowy Marta Salwierak, Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Szpitali Częstochowskich Zdzisław Suleja, Akademia Sztuk Walki "Zbigniew Rychlewski".
Od Koła „OKOŃ” należą się podziękowania dla wszystkich dzieci za liczne przybycie i wspaniałą zabawę oraz dla wędkarzy i innych osób którzy z prawdziwym sercem włożyli wiele wysiłku by imprezę tę zorganizować!

W dniu 29.05 na zbiorniku spółki Elsen odbyły się zawody wędkarskie dla starszych dzieci – startowało 70 uczestników i wędkowanie z koca dla maluszków – startowało 30 dzieci. Zawody były nadzorowane przez profesjonalnych sędziów z Okręgu PZW w Częstochowie. Emocji było co niemiara a pogoda tym razem dopisała. Dzieci odwiedzili i wręczyli nagrody Prezydent Miasta Częstochowa Krzysztof Matyjaszczyk i Przewodniczący Rady Miasta Marek Balt.

Opinie (3)

JaroDaw

Jak napisałeś tak było, zresztą nie po raz pierwszy koło Okoń stanęło na wysokości zadania, by umilić zbliżający się dzień dziecka, nie tylko najmłodszym wędkarzom, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę, ale i szkrabom, które z błyskiem w oku i szerokim uśmiechem "polowały" na upatrzoną zabawkę (pomimo, że trudno im było utrzymać wędkę ;) ). A emocje nie do opisania, a i zdarzały się akty desperackiego "kłusownictwa ;)" na upatrzoną zabawkę - kupa śmiechu . Chwała dla tych, którzy w czasach gier komputerowych, internetu, fast foodów i innych "tanich" rozrywek chcą takie imprezy organizować . Pozdrawiam organizatorów i uczestników. Jarek PZW Okoń. [2011-05-30 10:05]

slawomir66

Brawa dla sponsorów ale jeszcze większe dla organizatorów imprezy. Bo co jest ważniejsze od uśmiechu naszych milusińskich. Niech uśmiech gości na ich twarzach nie tylko w ten jeden dzień.Jak widać wędkarze potrafią. Pozdrawiam. [2011-07-03 21:17]

grisza-78

W tym artykule znalazłem bodźce do działań. Nic nie zastąpi uśmiechu dziecka. Wielkie 5 * i pozdro serdeczne! [2013-03-18 20:48]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej