Międzynarodowy Dzień Dziecka nad zalewem Zadębie


„WĘDKARSKI MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA”
NAD ZALEWEM ”ZADĘBIE” W SKIERNIEWICACH”

W dniu 1 czerwca 2014r. nad Zalewem Zadębie w Skierniewicach odbył się Wędkarski Dzień Dziecka w konkurencjach spławikowej i zręcznościowej.
Do zawodów przystąpiło 107 zawodników i zawodniczek. Rozegrano je w trzech kategoriach wiekowych do 6 lat, do 10 lat i 14 lat. Najliczniejsza grupa to kat. do 14 lat w liczbie 47 uczestników, do 10 lat 28 zawodników a w kat. do 6 lat startowało 32 uczestników. Najmłodsi łowili 2 godziny, 10 latkowie 2,5 godziny natomiast 14 latkowie 3 godz. Najlepsi zawodnicy do szóstego miejsce nagradzani byli pucharami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Każdy z uczestników otrzymał od organizatorów upominki i słodycze. W każdej kategorii wiekowej nagrodami i pucharami byli nagradzani zawodnicy, którzy złowili największą rybę.
W konkursie zręcznościowym wzięło udział 19 zawodniczek i zawodników, najlepsi zostali nagrodzeni pucharami . Przy tak słonecznej pogodzie i miłej atmosferze towarzyszącej zawodnikom i organizatorom posiłek z grilla smakował bez wyjątku.
Na zakończenie zawodów losowanie niespodzianki (tablet), a tym szczęśliwym został zawodnik w kategorii do 10 lat
Organizatorami były skierniewickie koła PZW: Ferroxcube, Instytut,, Koło Miasto Skierniewice, Policyjne, Pocztowiec,, Okręg PZW Skierniewice, Rawent, Relax, Sfamasz, Widok, Zadębie, Zatra, .
Podziękowania składamy sponsorom i darczyńcom Wędkarskiego Dnia Dziecka. 


3
Oceń
(2 głosów)

 

Międzynarodowy Dzień Dziecka nad zalewem Zadębie - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł