Mikołajki w BASS’ie !


Wszyscy lubimy niespodzianki, a te wędkarskie chyba najbardziej. To wszystko i jeszcze więcej przygotował dla Was Mikołaj. Woblery, żyłki, gumy, koszulki – czekają. Jak zdobyć prezent? A może nawet trzy? Każde zamówienie złożone z numerem kończącym się na 5 lub 0 automatycznie dostaje prezent. Każde zamówienie powyżej 200 PLN automatycznie dostaje prezent. 6 grudnia o godzinie 14 rozlosujemy wśród wszystkich złożonych zamówień 10 upominków.

Promocja dotyczy zamówień złożonych przez Internet na stronie www.bass-sklep.pl od 23.11.2012 do 6.12.2012 i zrealizowanych do końca tego roku. Z okazji Mikołajek przeceniliśmy też sporo produktów. Warto zwrócić uwagę na wędki, echosondy i silniki.Dobrze znana seria echosond Humminbird Piranha dostała nowe niższe ceny. Model 160 możecie kupić już za 480 PLN, a model 170 za 500 PLN. Obie mają polskie menu, system metryczny, alarm ryb i Fish ID.


Promocyjne ceny mają także silniki MINNKOTA.
Wyższy model Traxxis 40 SC ma teraz cenę 1200 PLN

Zostało jeszcze trochę ubrań w promocyjnych cenach. Wprawdzie już nie wszystkie rozmiary są dostępne, ale zawsze jeszcze można coś upolować. Ciepłe kurtki Mikado, komplety TRAPER, spodnie i kurtki GRAFF. Ceny te obowiązują do wyczerpania stanów magazynowych. Rapala zaopatrzyła nas w ogromny wybór akcesoriów. Noże, wagi, chwytaki, zestawy. Jest w czym wybierać.


A jeśli to Wy chcecie zrobić komuś wędkarski prezent, a nie jesteście pewni co sprawi frajdę obdarowanej osobie to najlepsze będą:
BONY NA ZAKUPYBony prezentowe mogą być na dowolną wartość zaczynając już od 50 PLN. Mogą być wykorzystane zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Możemy je ładnie zapakować, dołączyć życzenia i wysłać pod wskazany adres.

Życzymy Wam skarpet pełnych wędkarskich prezentów
Sylwia Gościmska
www.bass-sklep.pl/ Tekst sponsorowany przez bass-sklep.pl /

 


5
Oceń
(23 głosów)