Zaloguj się do konta

Mikołajkowe zawody rzutowe 2009

" MIKOŁAJKOWE ZAWODY RZUTOWE" - 2009.

Dnia 08-12-2009 r odbyły się zawody w wędkarstwie rzutowym dla uczestników „szkółki wędkarskiej” . Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe.

· Grupa młodsza : 1 – 3 klasa

· Grupa starsza: 4 – 6 klasa

„Regulaminu Zawodów” przedstawił sędzia gł. Kol. Zb. Stankiewicz. Zawody uświetniła obecność Dyr. Szkoły Podstawowej – Pani Hanny Gajowniczek, która wspólnie z przybyłymi rodzicami dopingowała zawodników.
A tak przedstawiały się wyniki:

GRUPA MŁODSZA:

1. MATEUSZ FIC
2. OLIWIA MICHALIK
3. ADAM GŁOGOWSKI

4. WIKTOR GŁOGOWSKI
5. MAGDALENA STANKIEWICZ
6. ELIZA RAGUS, DANIEL TOKARSKI
8. MARCEL KĘSIK, JAKUB SULBIŃSKI
10. BARTOSZ GŁOGOWSKI
11. KACPER ZAJĄC
12. SZYMON GAŁACH
13. IGOR WŁASTOWSKI, PIOTR GALAS
15. ADAM KARPIŃSKI
16. DANIEL DROSIO
17. MAREK ELIS

GRUPA STARSZA:

1. ANDRZEKJ WŁASTOWSKI
2. SZYMON WALICKI
3. JAN KOWALCZYK

4. PATRYK GAWRYŚ
5. IGNACY WŁASTOWSKI
6. SZCZEPAN KĘSIK
7. SZYMON FURMAN, JAKUB ZBOINA
9. PAWEŁ PUDŁO
10. MICHAŁ KĘDZIOREK, ARTUR STANKIEWICZ.

Za trzy pierwsze zajęte miejsca w grupach, zawodnicy otrzymali medale. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe za udział w zawodach , oraz mikołajkowe paczki ze słodyczami ufundowane przez organizatorów.Zarząd Koła składa gratulacje uczestnikom zawodów.
Zaś szczególne podziękowania pragniemy złożyć na ręce Pani Ewy Włostowskiej - za pomoc i zaangażowanie w organizacji zawodów, oraz popularyzację wędkarstwa wśród najmłodszych.

Zarząd Koła Wędkarskiego w Pilawie.

Opinie (4)

podzyg

Dla mnie to suchy wpis bez fotek i kto zajoł trzy pierwsze miejsca no i mikołajki dlaczego nie odbyły się 6.12 a 8.12 ale brawo za inicjatywe pozdrawiam [2009-12-14 04:17]

p-brzuch

To bardzo proste jeżeli chodzi o wynik, ponieważ jasno jest przedstawione (cyt: tak przedstawiały się wyniki...) czyli kolejność zajętych miejsc wg wpisu. A jeżeli chodzi o termin, to czy np. zawody organizowane na Dzień Dziecka zawsze odbywają się 1-go czerwca ? Raczej jest to uzależnione od: czasu pracy organizatorów, wolnego lokalu do przeprowadzenia takich zawodów, czy innych niezależnych od nas czynników. Najważniejsza jest sama IDEA prowadzenia takich inicjatyw ze strony kół wędkarskich, propagowanie wędkarstwa i dobra zabawa samych dzieci (w przyszłości wędkarzy).Sprawa zamieszczenia samych zdjęć: z przyczyn awarii sprzętowych (oprogramowania) nie zostały wstawione. Po usunięciu usterki takowe zdjęcia się ukażą. POZDRAWIAM:) [2009-12-15 10:22]

p-brzuch

Właśnie usunąłem awarię i wrzuciłem obiecane zdjęcia...pozdrawiam:) [2009-12-15 11:34]

szymi

Nie szło mi na małych tarczach , ale było fainie.Dostaliśmy coś słodkiego i dyplomy , ale i 3 medale[...]

[2009-12-28 13:37]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej