Mistrz Koła Kolejarz mistrzem Okręgu Szczecińskiego 2016!W dniach 11 i 12 czerwca na jeziorze Sicina w Pyrzycach odbyły się dwie tury Mistrzostw Szczecińskiego Okręgu PZW w wędkarstwie spławikowym. Koło nr 45 „Kolejarz” Stargard na Mistrzostwa wysłało reprezentację swoich zawodników i zawodniczek, którzy podjęli zacięta walkę rywalizując z 70 uczestnikami zawodów z klubów i kół wędkarskich stowarzyszonych w Okręgu Szczecińskim.

O ile nasze panie Monika i Ewa pojechały nabrać praktyki startów w zawodach tej rangi, to nasi juniorzy powalczyli na najwyższym poziomie. Sebastian Szustak został Mistrzem Okręgu 2016 roku w kategorii U-18 , Michał Chawryło zajął 4 miejsce natomiast Eryk Marciniak miejsce 9.  Gratulacje dla Naszych Juniorów, z których jesteśmy dumni. Chłopcy startowali będąc pod opieką kol. Emila Hołubowskiego opiekuna Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej „Okoń” przy Kole Kolejarz Stargard. Ponadto informujemy, iż Sebastian osiągając taki wynik będzie reprezentował Okręg Szczecin na Mistrzostwach Polski.

Nasz senior kolega Ryszard niestety w przeddzień zawodów doznał poważnej kontuzji ręki i zmagając się z bólem walczył do końca zajmując 17 miejsce.

Gratulacje należą się naszym wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, którzy reprezentowali nie tylko koło wędkarskie, ale nasze miasto. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszych stronach

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

Mistrz Koła Kolejarz mistrzem Okręgu Szczecińskiego 2016! - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł