Mistrz Spławika 2014 w Kole Lublin Energetyk wyłoniony

/ 5 komentarzy / 12 zdjęć


17 maja 2014 roku członkowie z koła Wędkarskiego Lublin Energetyk  raniutko pomimo niesprzyjającej aury spotkali się na Prywatnym Łowisku Dominów w celu wyłonienia tradycyjnie, jak co roku Spławikowego Mistrza Koła na 2014r. Na zbiórce pomimo dość intensywnych opadów deszczu stawiło się nadspodziewanie aż 21 zawodników, co niestety jest rzadkością w Kole przy tak fatalnej i niesprzyjającej pogodzie. Po półgodzinnym oczekiwaniu w strugach deszczu postanowiono podjąć męską krótką decyzję o rozegraniu zawodów zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem czasowym. Przed losowaniem stanowisk Sędzia główny zawodów omówił regulamin zawodów oraz przypomniał zasady organizacji sportu wędkarskiego wszystkim kolegom. Następnie Komisja sędziowska przystąpiła do losowania stanowisk i po sygnale wszyscy zawodnicy ruszyli na wylosowane stanowiska. Nagle deszcz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ustał i zaczęły przebijać się pierwsze niepozornie promienie słoneczne. Od razu dało się odczuć poprawę humorów u kolegów. I jak zwykle  zaczęto nagle wróżyć dziś wspaniałe duże wyniki oraz porządne bonusy karpiowe, które jak na zamówienie nagle zaczęły się spławiać i pokazały się, że są i oczekują na rywalizację zawodników. Po przygotowaniu zanęt, sprzętu i stanowisk jest wreszcie sygnał do rozpoczęcia wędkowania. Czas to cztery godziny zmagań i dobrze, że nareszcie  rozgościło się słońce na całego. Od samego początku, kto z kolegów postanowił systematycznie odławiać niedużą płoć w polu swego nęcenia mógł liczyć na jakikolwiek  wynik w końcowej klasyfikacji. A kto  nastawił się dziś na minimum 5000 pkt i bonusy karpiowe tego dnia to przykro ale niestety sromotnie się zawiódł i poległ w rywalizacji o miano Kołowego Mistrza Spławika. Niestety tego dnia rybki nie za bardzo współpracowały i miały w nosie wymyślne pachnące zanęty i świetnie przygotowane robactwo. Czas zawodów szybko upływał na łowisku i nagle niespodziewanie słychać sygnał końca zmagań. Pozostaje tylko jeszcze jedna niewiadoma w dzisiejszych zawodach ale zapewne na tą odpowiedź nie trzeba będzie długo czekać ponieważ Komisja wagowa szybko i dość sprawnie zakończyła swą pracę. Potem krótkie podsumowanie i już wszystko jasne. A oto i wyniki dzisiejszych zawodów: Spławikowym Mistrzem Koła został

Andrzej Paluch z wynikiem 3980 pkt.
 I Wicemistrzem Koła został Krzysztof Szumski z wynikiem 2370 pkt.
II Wicemistrzem Koła został Mieczysław Szumski z wynikiem 1370 pkt.
Mistrzem Juniorów został Paweł Szumski z wynikiem 210 pkt.
Największa ryba Zawodów Robert Reszko 380 pkt.Gratulacje dla Mistrzów 2014r.

 


5
Oceń
(13 głosów)

 

Mistrz Spławika 2014 w Kole Lublin Energetyk wyłoniony - opinie i komentarze

kheniekkheniek
0
Ja równierz gratuluję Andrzejowi zdobycia pierwszego miejsca na pudle oraz pozostałym klegom z koła. Pozdrawiam***** (2014-05-28 07:51)
krokkrok
0
Odemnie równierz proszę przyjąć - Gratulacje!!!! 5* Pozdrawiam (2014-05-28 08:30)
bartek batmanbartek batman
0
Gratuluję . ***** (2014-05-28 11:11)
dendrobenadendrobena
0
Gratulacje dla zwycięzców. Rybki nie zawsze dopisują. Ale już samo spotkanie się 21 zawodników to też nie lada wydarzenie. Pozdrawiam. (2014-05-31 11:27)
użytkownik102837użytkownik102837
0
Gratulacje dla zwycięzców :) (2014-06-02 15:46)

skomentuj ten artykuł