Mistrzostwa Koła 2017 w dyscyplinie spławikowej za nami


W ostatnią niedzielę odbyły się zawody spławikowe o tytuł Mistrza Koła na rok 2017.

Ze względu na złą pogodę rozegrane zostały w nowym terminie. Po nocnych opadach, 7 maja otworzyło się nam "okienko pogodowe", które pozwoliło rozegrać zawody w dość dobrych warunkach.

Na zbiórkę o godz. 6.00 stawiło się 14 zawodników. 

Przywitanie, losowanie (jak okazało się, w dniu wczorajszym dość istotne) i wreszcie wyjście na stanowiska. Na lekki wiatr i dosć niską temperaturę świetnym lekarstwem okazała się gorąca grochóka zrobiona przez kol. Karola Gwoździka. Podziękowania :)

Po 4 godzinach zmagań z dosć silnym wiatrem, niską temperaturą i niezbyt skorymi do współpracy rybami zawody wyłoniły nowego Mistrza Koła w dyscyplinie spławikowej. Został nim kol. Damian Kiełkowicz z wynikiem... 9615 pkt.!

Oto wyniki pierwszej szóstki zawodników:


I miejsce Damian Kiełkowicz 9615 pkt.,

II miejsce Damian Krzępiec 3235 pkt.,

III miejsce Robert Górski 2410 pkt.,

IV miejsce Piotr Kilian 2260 pkt.,

V miejsce Marek Grabowski 2065 pkt.,

VI miejsce Zbigniew Biniek 1690 pkt.


Wyniki mówią same za siebie :)

Po zawodach była dokładka grochówki, wręczenie pucharów i losowanie nagrody specjalnej od sponsora, wędziska do metody odległościowej. Nagrodę wylosował kol. Robert Trajdos.


Imprezę zaliczamy do kolejnych udanych spotkań.

Gratulujemy zwycięstwa w pięknym stylu kol. Damianowi Kiełkowiczowi, dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w imprezie, a wszystkim dziękujemy za świetną atmosferę spotkania.

Do zobaczenia nad wodą, już 28 maja na zawodach rangi mistrzowskiej o tytuł Mistrza metody Spinningowej. Również na Słoku.


 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Mistrzostwa Koła 2017 w dyscyplinie spławikowej za nami - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł