Spinningowe Mistrzostwa Koła Klimkowka i zawody z okazji Dnia Dziecka

W niedzielę 4 czerwca zarząd koła zrealizował zawody wędkarskie w dwóch dyscyplinach: Mistrzostwa koła w dyscyplinie spinningowej oraz otwarte towarzyskie spławikowe zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z okazji "Dnia dziecka". W pierwszych - mistrzowskich zawodach do rywalizacji przystąpiło czterech kolegów, spośród których zapunktowało trzech. Zwycięzcą zawodów i Mistrzem koła na 2017 rok został kol. Adam Marczyk. Drugie  miejsce przypadło Kol. Radosławowi Kukawskiemu, a trzecie Kol. Piotrowi Pupczykowi. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale i nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego ufundowane z budżetu koła. Gratulacje dla Kolegów.

W zawodach dla dzieci i młodzieży uczestniczyło 12 osób, w tym 7 zawodniczek i 5 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych, bez podziału na płeć, tj. kategorii "Młodzik" (do lat 13 - startowało 10 osób) i kategorii "Junior" (14 - 16 lat - startowało tylko dwoje  uczestników). Zwycięzcami zawodów zostały: Ania Michałowska w kategorii młodszej i Kasia Piątek w starszej, a więc dziewczęta ! Analogicznie drugie miejsca przypadły: Rozalii Więcek i Marcinowi Stępniowi. Trzecią lokatę wywalczyła Małgosia Piątek (znowu dominacja dziewcząt). Laureaci zawodów otrzymali medale, dyplomy i nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego, które mogli sobie sami wybrać wg zajętych lokat. Pozostali wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa i upominki (akcesoria wędkarskie).

W trakcie zawodów uczestnicy zostali obdarowani paczuszkami ze słodyczami, owocem i napojem. Po zakończeniu łowienia i ważeniu ryb, wszyscy uczestnicy zawodów: zarówno spinningiści oraz dzieci i młodzież  wraz z przybyłymi rodzicami konsumowali porcje  kiełbasek i boczku z grilla. Zawody zakończone zostały rozdaniem nagród i wspólnym grupowym zdjęciem.

5
Oceń
(2 głosów)

Spinningowe Mistrzostwa Koła Klimkowka i zawody z okazji Dnia Dziecka - opinie i komentarze