Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PZW w Wędkarstwie Spinningowym 2012


Zarząd Okręgu Mazowieckiego PZW zaprasza na organizuje Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PZW w Wędkarstwie Spinningowym 2012, które odbędą się w dniach 30 czerwca - 1 lipca w Zegrzu. Zawody stanowią eliminację do Kadry Okręgu Mazowieckiego w kat. seniorów i juniorów w r.2012. W rocznej klasyfikacji indywidualnej zaliczanej do GPx Okręgu Mazowieckiego uwzględnione zostaną wszystkie tury zawodów.

Jak podaje zarząd OM PZW, zawody zostaną rozegrane w trzech pięciogodzinnych turach, łącznie z czasem przeznaczonym na zajęcie stanowiska, w trzech sektorach:
- kategoria seniorów (z łodzi) – miejscowość Pogorzelec –od przekopu do ujścia rz. Klusówki.
- kategoria seniorów (z łodzi) – miejscowość Serock – od ujścia rz. Klusówki do ujścia rz. Bug.
- kategoria seniorów (z łodzi) – miejscowość Zegrze Płd. - od mostu drogowego w Zegrzu do najdłuższej kierownicy zapory w Dębem (50 m od kierownicy w górę rz. Narew).
- kategoria juniorów (z brzegu) - miejscowość Wieliszew - od mostu drogowego w Zegrzu do ujęcia wody w Wieliszewie /bez możliwości brodzenia./ Sektor zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza i druga tura rozegrane będą w częściach sektora, trzecia tura rozegrana zostanie na całym terenie sektora.

 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
 • Data/Miesjce zawodów: 
  / ( » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: do
 • Kwatery w pobliżu 
  meteor-turystyka.pl


5
Oceń
(10 głosów)

 

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PZW w Wędkarstwie Spinningowym 2012 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł