Zaloguj się do konta

Mistrzostwa kadetów, juniorów i kobiet Okręgu PZW w Pile 2017

Dwie tury po dwie godziny w jeden dzień. Tyle trwały zmagania kadetów, juniorów i kobiet w Mistrzostwach ON PZW w Pile. Zawody zostały rozegrane jak zwykle na zalewie Koszyce II, przy pięknej słonecznej i prawie bezwietrznej pogodzie. Rybki współpracowały z wędkarzami dość poprawnie i tylko umiejętności decydowały o ilości złowionych płotek, leszczyków albo uklejek. Nasze koło było reprezentowane przez trzech juniorów, którzy mają zarezerwowane już miejsce w czołówce ON swojej kategorii. W tym roku poszło o jeden stopień gorzej niż w ubiegłym. Dawid Hebel wywalczył tytuł w-ce Mistrza Okręgu 5 pkt (3 m 1605g + 2m 2005g). Trzecie miejsce zajął Konrad Mohr 7 pkt (1 m 1850g + 6 m 1400g), a dziewiąte Filip Godlewski 9m 17 pkt (9 m 865g + 8 m 1785g). Trzykrotny mistrz okręgu Filip, wypadł z obiegu, rok przerwy zrobił swoje, szkoda. Trójka najlepszych otrzymała medale, sześciu puchary. Opiekunem i trenerem młodzieży był kol. Henryk Błaszczyk. Kibicował im przez całe zawody prezes kola kol. Stanisław Piotrowski.