Mistrzostwa podlodowe Koła 109 - komunikat nr 1


W dniu 22.01.br. zebrał się zespół do oceny możliwości przeprowadzenia mistrzostw Koła w konkurencji podlodowej w składzie : Prezes Koła, Kapitan Sportowy, Sędzia Główny, Przew. Sądu Koleżeńskiego i sponsor zawodów.
Po sprawdzeniu prognozy pogody do dnia 27.01. oraz próbnego pomiaru lodu na łowisku „ROGAL” - grubość pokrywy aktualnie wynosi ok. 10 cm podjęto następujące ustalenia :
- w dniu 25.01. ok. godz. 10.30 członkowie ww. zespołu dokonają pomiaru lodu na jez. Przytomne oraz łowisku „ROGAL”. Jezioro Kromszewice zostało wykluczone jako miejsce zawodów.
- po tych czynnościach zespół ponownie oceni możliwość bezpiecznego przeprowadzenia zawodów zgodnie z wymogami PZW
- komunikat natychmiast pojawi się na naszej stronie i będzie to decyzja ostateczna czy i gdzie zostaną przeprowadzone zawody.
Sędzia Główny Zawodów Marek Grzybowski przypomina o bezwzględnym posiadaniu nakładek przeciwpoślizgowych, co jest warunkiem dopuszczenia do rywalizacji.
Organizator jeszcze raz przypomina o wypychaczu haczyków, naczyniach (wskazane ekologiczne)do posiłku oraz odpowiedniej ilości gorących napoi.
Jednocześnie informujemy, że wychodząc naprzeciwko nowym trendom w sporcie wędkarskim podlodowym miłym akcentem udziału w zawodach będzie przetrzymanie złowionych ryb w stanie żywym w odpowiednio dużym naczyniu – ok. 17 litrowym. Od następnych lat powinna to być obowiązująca w naszym Kole zasada. Wszyscy koledzy, którzy przyłączą się do tej nowej idei zostaną po zawodach wyróżnieni wędkarskim gadżetem.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Mistrzostwa podlodowe Koła 109 - komunikat nr 1 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł